1. 1.
    saat 20:00'de şükrü saraçoğlu'nda oynanacak olan süper lig 2020 21 sezonu 2.hafta maçı.
    1 -1 ... neflodi
  2. 2.
    Hataysporun zayıf rakibine acımayacağı maç.
    Öyle önemsiz ki entry bile girilmemiş maçtır ayrıca.
    Hatayspor galibiyetine 200 lira ateşledik.
    8 -12 ... alkolik oldum
  3. 3.
    başlığını fenerbahçe kopleksi olan himmeçilerin açacağını bildiğimiz için, henüz entry girmediğimiz maçtır. ama artık girebiliriz, virabismillah.

fenerbahçemizin galibiyetiyle sonuçlanmasını bekliyorum ama neden bilmiyorum; içimde birkaç gündür fenerbahçe 2-3 hatayspor bitecek gibi bir his var. umarım göt olurum, fenerbahçemiz düşmana korku veren bir oyunla galip gelir, haftaya da kız evinde gerdeğe girer. gerçi bekaretini zaten almıştık himmetçilerin.
    11 -9 ... aslolan fenerbahce dir
  4. 4.
    Ümit öztürk denen himmetspor taraftarı olacak şahıs tarafından yönetilecek olan maç.
    (bkz: 8 şubat 2020 fenerbahçe alanyaspor maçı)
    1 -2 ... demokratik despot
  5. 5.
    eğer kazanırsak Atatürk ün inönüye söylediği '' siz orada sadece düşmanı değil bu milletin makus tarihini de yendiniz sözünü akıllara getirecektir.

fenerbahçe ilk maçı balına mı kazanmış yoksa istikrar var mı bu maçta göreceğiz.
    1 ... narsistikpatinaj
  6. 6.
    bakalım kadro hazır mı oturtmuş mu. önemli bri maç haftaya derbide nasıl bi fb var görmüş olucaz
    1 -1 ... tunctugrul
  7. 7.
    2/1 verdim.bakalim ne olacak.
    1 ... alexdeberk
  8. 8.
    Hataysporun 4-0 ile galip geleceği maç.
    2 -4 ... ulu tengri
  9. 9.
    Süper lig 2. Hafta kapanış maçı.
    Biz Galatasaray'lılar olarak:
    liderlik koltuğunda kurulmuş vaziyette, viskimizi yudumlayarak izliyoruz maçı.
    3 -2 ... gina carano
  10. 10.
    Doldur boşalt yaptırmak nedir erol hoca ? Almanya ikinci lig takımı gibi futbol oynuyoruz resmen...

Bu tolga cigerci denen eleman ne sike yarıyor da sözleşmesi uzatıldı ayrıca.
    ... demokratik despot