1. 1.
  7,60 a dayanan kurdur, dolar ve euro haftaya hızlı başladı, daha doğrusu türk lirası hızla değer kaybetmeye devam ediyor.
  4 ... murthy
 2. 2.
  Kur uzerinde 8eşiktaş esprisi yapmayın cok kırilirim.
  6 ... atlant isten gelenadam
 3. 3.
  7.60tan sonrası takip edilmeyen kurdur.
  1 ... masklavi
 4. 4.
  mutlu musum imamoğlu.
  4 -1 ... yazar cizer34
 5. 5.
  çok uzun sire 6.80 bandında çakılı kalan kurun bir anda bu kadar ivmeleneceğini tahmin ediyordum ancak bu ivmelenmenin başladığı ilk günü ayasofya açılışına denk gelişi de çok manidar değil mi sizce...
  müdahale yapılmazsa yıl sonunda usd 9 eur 10 bandına kadar tırmanır bu da zaten bozuk olan piyasaların iyice berbat hale gelmesine sebep olur.
  müdahale yapılırsa faizler artar ekonomi gene dar boğaza girer çünkü faizler artınca piyasadaki sıcak para faize gidiyor ve üretim ya da yeni yatırım için sıcak para kalmıyor.
  kısacası ekonomi yönetmek iki ucu boklu değnek çevirip üstüne bok sıçramasın diye dua etmektir. bu kadar hassas dengeleri olan bir unsur damat ferit paşadan başkasına emanet edilmezdi...padişahım çok yaşa...
  10 ... keshberfo
 6. 6.
  Türkiye temelinden yanlış bir toplum. Bu ülkede normal anormal kavramı bile farklı. Bu ülkede doğruları söyleyip, gerçekleri gösteren insan ve kurumlara anormal muamelesi yapılıyor.

  Herkes doların yükseldiğinden dem vuruyor, getireceği sonuçları tartışıyor. Aslında gerçek sorun doların niçin yükseldiği, yükselmesinde ki ana sebeb. Eğer zamanında algı operasyonlarına kanmadan bu sorunu gerçekçi bir şekilde düzgün platformlarda tartışsaydık bugün doların yükselmesini konuşmuyor olurduk.

  Edit : yatın kalkın dua edin petrol 40 dolar seviyelerinde 80 - 90 larda olsa bu ülkenin halini düşünemiyorum bile.
  1 ... the sakal
 7. 7.
  an itibariyle 7,62 olan kurdur.

  8'e doğru gidiyor.
  2 ... murthy
 8. 8.
  çok da şeyapmamak lazım. birikim yapmaya bakın.
  1 ... tesla sahipsiz degildir
 9. 9.
  Faizle ,kurla nasıl uğraşılır gördük.
  2 ... alexdeberk
 10. 10.
  7,63 üzerine çıkan kurdur.
  1 ... murthy