bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    sadece bana mı oldu diye merak ettiği maaş kesintisidir. zira daha önceleri entry başına 10 tl, alınan artı oy ve eksi oy başına 5'er tl nin yekunu maaşı oluşturup, istatistiğe giren her entry için de prim veriliyordu. bu hafta yaklaşık 40 entry girmişim. aldığım oylarla beraber maaşımın 800 lira civarı olması gerekiyordu. artı olarak bu hafta istatistiklerde de derece yaptım. 1000 lirayı geçmesi gereken paramı 423 lira olarak yatırmışlar. bir derdim vardan da sonuç alamadım. zaten 3 kuruş para alıyoruz şurda onu da kesiyor moderatörler!!!
    11 -10 ... kulak kiri
  2. 1.
    kişisel bir kesintidir. şahsımda yaşanmamış net olarak 1158 lira maaşımı almışımdır. agi dahil.
    3 -1 ... kurtcebe noyan
  3. 2.
    ücretimde herangibi kesinti olmamıştır. zall tam takır yatırmıştır. kesinti olanların şahsi olayıdır.
    1 ... oytunkaran
  4. 3.
    6. nesil olarak net 2.400 tl yatırılan paradır. zall 100 tl nerede vatansız?
    1 ... barbarossa
  5. 4.
    ben maaşla çalışan yazarlardan olmadığım için beni ilgilendirmeyen bir konudur zira karın tokluğuna çalışan bir yazarım.
    2 -1 ... olu bar filozofu
  6. 5.
    müessesenin halledeceğini temin ettiği bukartımın vizelenmesi işi de sekteye uğramıştır, ufukta grev gözükmektedir.
    ... mathers
  7. 6.
    ordinaryus olduğum için 2835 tl yatan maaştır. kesinti yoktur.
    ... tonguckacar
  8. 7.
    zall'ın bir an önce açıklama yapması gereken ve ekonomiyi sallayacak olan kesintidir.

-sıkıntı yok teğet geçti arkadaşlar, hatta %232 büyüdük.
    ... kirisik
  9. 8.
    biz para vermiyor muyduk?
    bana öyle demişlerdi.
    1 -1 ... bottle of rum
  10. 9.
    geçen ay tatil için aldığım avansın hepsini birden kesmişler. hayır bunu biz july4th ile konuşmuştuk. aylara bölerek taksit taksit kesecekti.

kardeşim ben 1700 lira ile bir ay nasıl geçineyim?
    2 ... sessizdeydi duymamisim
kapat