bugün

21 eylülde koronavirüs nedeniyle kapanan okullar yeniden açılacak

https://m.haberler.com/so...a-selcuk-13502009-haberi/

Peki okulda bir pozitif vakaya rastlanırsa ne olacak? Temaslı olduğu bütün okulu ve ailelerini karantinaya mı alacaksınız?
Çocukların birbiriyle temasını nasıl önleyeceksiniz? Normal grip bile okullardan bulaşıyordu millete. Koronavirüs okullarda patlama yaşatır.
Evde çocuklarından bunalan velilerin gazını alma operasyonudur. 21 eylüle yaklaştıkça, tarihin daha ileriye atılacağını, en sonunda ilk dönem okulların uzaktan eğitimle tamamlanacağını düşünüyorum
Tatilde bulaşır, bayramda bulaşır, sınavda bulaşır cartta bulaşır curtta bulaşır??? Bulaşmıyor işte hani artan vaka?
(bkz: 21 eylül 2020 okulların açılması)
21 Eylül okulların açılamaması.
Birinci, sekizinci ve onikinci sınıfların üniversitedeyse uygulamalı eğitimin ön planda olduğu bölümlerin okula gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim. 21 eylülde de bunun olacağını düşünüyorum. ikinci dönemse herkes okula gider.
Umarım bir an önce okullar açılır. Yoksa 1. sınıflara da yazık olacak.
ya aq 534534 kişi ile aynı odada kalmakla,tatile gitmek aynı şey değil bunu anlayın lütfen. açılmamalı ben anne olsam yollamam çocuğumu varsın 2 yıl eğitim almasın,internet var. o yoğun bakıma girsin orada can çekişsin ne için? düzgün olmayan eğitim için.