bugün

Hataysporun zayıf rakibine acımayacağı maç.
Öyle önemsiz ki entry bile girilmemiş maçtır ayrıca.
Hatayspor galibiyetine 200 lira ateşledik.
başlığını fenerbahçe kopleksi olan himmeçilerin açacağını bildiğimiz için, henüz entry girmediğimiz maçtır. ama artık girebiliriz, virabismillah.

fenerbahçemizin galibiyetiyle sonuçlanmasını bekliyorum ama neden bilmiyorum; içimde birkaç gündür fenerbahçe 2-3 hatayspor bitecek gibi bir his var. umarım göt olurum, fenerbahçemiz düşmana korku veren bir oyunla galip gelir, haftaya da kız evinde gerdeğe girer. gerçi bekaretini zaten almıştık himmetçilerin.
eğer kazanırsak Atatürk ün inönüye söylediği '' siz orada sadece düşmanı değil bu milletin makus tarihini de yendiniz sözünü akıllara getirecektir.

fenerbahçe ilk maçı balına mı kazanmış yoksa istikrar var mı bu maçta göreceğiz.
bakalım kadro hazır mı oturtmuş mu. önemli bri maç haftaya derbide nasıl bi fb var görmüş olucaz
2/1 verdim.bakalim ne olacak.
Süper lig 2. Hafta kapanış maçı.
Biz Galatasaray'lılar olarak:
liderlik koltuğunda kurulmuş vaziyette, viskimizi yudumlayarak izliyoruz maçı.
Lemos'un inanılmaz güven verdiği, çok iyi oynadığı; thiam, ozan ve ferdi'nin baya formsuz göründüğü maç. Böyle olmaz. Erol hocanın bir şeyler yapması lazım. Sosa ve mert hakan'ın girmesi lazım aynı anda. Tolga ve ozan çıksın.
ilk yarısı Lecce- cagliari maçı havasında geçti.
ilk yarı pozisyonumuz pek yoktu ama fena da oynamadık. takviye kuvvet gelirse maçı alabiliriz.
nereden seyredildiğini merak ettiğim maç.
Ceza sahasına dripling yapan adamı arkadan çekip döndürüp durduran adama sarı kart çıkmaması gerektiğini öğrendiğimiz maç. Nesi skandal bunun amk? ikinci sarıdan atıldı işte.
9 kişi kaldı hatay. Sarı kartları olmasına rağmen hala arkadadan forma çekiyor öküzler. Biz de bu amatör takımı yenemiyoruz Kadıköy'de. Şaka gibi.
ahahahah. lan bu fener yense bile çöp tenekesi amk.
Rakip 9 kişi Zanka ve Lemos hala çakılı, Lemos hala gitmedi hücuma. Allah gerçekten belanızı versin ya hala normal dizilişle oynuyor Erol.
Deniz Türüç'ü al a a s o e, rakip 9 kişi yükleneceğiz elinde uzun forvet var wing adam alıyorsun. Allah belanı versin senin anadolu takımı hocası.
Bu fener yaraak şampiyon olur puhahaha bize bu sene yine fener eğlence.
9 Kişi kalmış takıma neden defans dizilişini bozmadın, neden santrafor almak yerine kanat çıkarıp kanat aldın. Maç sonu bunu açıklamazsan OÇ.
2 kırmızıya rağmen kazanamadı , penaltı verilmedi hayret.
Fenerbahçeliyim ama çok kötü oynuyoruz maçtan sıkıldığım için aston villa maçını seyrettim. Rakip takım 2 kişi eksik aq atın bir zahmet.
Tüm kasa gitti tşk aq ben benzin içmek koronaya iyi gelir mi test etmeye gidiyorum sizi tanımak güzeldi.
(bkz: fenerbahçe/#43912093)
ulan o sinan'ın pozisyonu nasıl gol olmadı bee.
Aga hayaysporun 0 isabetli ve yine 0 isabetsiz şutu var.. aga besiktaslıyık orasi ayrı fenerin puan kaybetmesini isterim de abiler bu hatayspor gibi takimların ne işi var süper şeyde..

Açık ve net evet.

Edit; hayayspor ne awk.
Fenerden bu sene de kolay kolay iş çıkmayacak gibi...
Hatayspor'un şut atmadan bitirdiği maç.
Sinan gümüş son saniyede altıpastan net gol kaçırdı.
Ama o pozisyonda da hataylı defans oyunucusu topu ileriye şişirse maç bitecekti. Yani organize bir atak falan değil.
PTT ligde ilk ikiye giremez bu fener.