1. 1.
  elbette real madrid favori gibi duruyor. gerçi, turnuvanın favorilerinden. ancak, şaktar'ı da çok küçümsememek lazım. bir sürpriz yaratabilir. bu sürpriz de size tuttur kuponunuzda epey kazandırabilir.
  ... dertliyim
 2. 2.
  Real cadiz hezimetini üzerinden atıp taraftarlarını mutlu edecektir. Bende tutturdaki kampanyadan yararlanarak bahis aldım realin kazanıp maçında 2.5üst biteceğini düşünüyorum bol şanslar
  ... thebigbigbang
 3. 3.
  ilk yarısı shaktarın 3-0 üstünlüğüyle biten maç. Evet.
  ... oytunkaran
 4. 4.
  şahtar donetsk bu maçı 7-0 da kazansa yerini bilir. ama bizim galatasaraylılar kıçı kırık takımı 1-0 yenince kendilerini avrupanın kralı falan sanıyorlar.

  20 sene önceki kıçı kırık 1 tane kupaları var onlada övünüp duruyorlar. şu an adını şanını bilmediğiniz takımların bile şampiyonlar ligi kupası var.

  takım tutmuyorum hacı. fenerde 1 kere çeyrek final bir kere yarı final gördü ee noldu porto her sene çeyrek final oynuyor yine de kendisine ben avrupanın kralıyım diyor mu demiyor hadi siktirin gidin şimdi.
  1 -3 ... narsistikpatinaj
 5. 5.
  Real Madrid 3-0 yeniliyor fakat 4-3 alıra 6.50 orandan 500 tl ateşledik.
  1 ... alkolik oldum
 6. 6.
  şansa maçkolikte gördüm şok oldum 0-3 vay be..
  ... karacacagatayy
 7. 7.
  2-3 oldu real geri geliyor.
  ... narcomedian
 8. 8.
  real döner, döner dönmesine de 3 gol yemeyi nasıl becermişler anlayamıyorum. bu arada maçı şimdi açtım.
  ... sivasli bey
 9. 9.
  bunların her yeri real madrid olsa ne yazar, nerede o 2013 real madrid kadrosu.
  ... sivasli bey
 10. 10.
  bir tarafta 9 eksikle real madrid deplasmanına gidip de 3-2 kazanarak ülkesine aslanlar gibi dönen bir shaktar donetsk, diğer tarafta tarihin gördüğü en kötü real madrid kadrosu.
  ... sivasli bey