bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fenerbahçemizin gruplarda oynayacağı en önemli maçlardan biridir. pek zorlanacağımızı da düşünmüyorum. asıl zorlanacağımızı düşündüğüm karşılaşma için :

(bkz: 5 kasım 2008 arsenal fenerbahçe maçı)

edit: tamam lan tamam, bayağı zorlandık işte. fener vurdu bari siz vurmayın.
    2 -10 ... deleted exclurel
  2. 2.
    1-0 kazanacağımız maç. golü de söylerimde şimdi si.tir et. *

edit. eksici arkadaşlara saygılar, fakat artık görelim gerçeği, türkiye'mizin en büyük temsilcisi sarı kanarya artık. geçmiş güzeldi ama adı üstünde geçti bitti. devir kanarya devri.

(bkz: bekle ve gör)

maç sonrası editi: üstte yazılanlar alkollü bir halde söylenmiş sözlerdir. *
    10 -36 ... secret1907
  3. 3.
    üç ihtimalli maç.
    -3 ... enes
  4. 4.
    3 ihtimalli maç.
    0-1, 0-2, 0-3...
    27 -11 ... gianluigibuffon
  5. 5.
    çok zorlu olmayacak karşılaşma.

hınn hınnn düdüt:geçmiş güzeldi evet 90'da gol atmak ve puansız yollamak gayet güzel *
    5 -4 ... azarath
  6. 6.
    peşin not : "karmamın eksiye düşeceğini göze alarak.."

aklıma ister istemez shevchenko'yu getiren maç.

(bkz: emmanuel adebayor)

edit : anlaşılmamış entrylerimde birinciliği rahatça kazandı söz konusu entry. devam edin tabii.

(bkz: ben demiştim ömer abi)

re-edit: tamam korkulan olmadı, adebayor bir tane attı sadece shevchenko falan olmadı, sakin olabilirsiniz artık eksi vermeseniz de olur yani.*
    11 -13 ... temporarypeace
  7. 7.
    maldonado ve samir nasri eşleşmesini zevkle izleyeceğim mücadele. aha da iddia ediyorum. maldonado shevchenko görmüş servet'e dönecek.*
    4 -4 ... icimizdeki irlandali
  8. 8.
    bu maç için konuşmak daha çok erken başlık açmak da erken. bu maçtan önce oynanacak iki maç daha var. her maçın önemi aynı zira her maça 3 puan veriyorlar.
    -1 ... casua
  9. 9.
    biletleri satisa cikan mac. migrosta olacak varsa beraber bogaz patlatabiliriz.
    ... reconquista
  10. 10.
    nasri'nin kanatlanarak uçmasını beklediğim maç.
    ışınlanarak gelen edit; yahu kanatlanarak derken, belki uçup giderde 10 kişi kalır arsenal, siz de rahat edersiniz manasından. * *
    2 -6 ... ashaf