bugün

görsel
BaşAkşehir çelmeyi bu sefer ilk hafta takacak.
Başakşehirin son 2 maçtır evinde feneri hoplattığı maçların tekrarı olacaktır. Edin visça 3 tane atar en az. evet.
şanlı fenerbahçemize şans tanımadığım maç. açıkçası vitor pereira'nın ayrılışıyla beraber takıma olan inancım kalmamıştı. küsküyü yiyeceğimizi tahmin ediyorum.
Fenerin yeni hocasıyla şov yapacağı maçtır.
bi aksilik olmazsa fenerin hoplatılacağı maçtır.
Hani stoch nerde kodumun kadrosunda. Stoch oynatmayan hoca siktirsin gitisin.
görsel
Sezonun sonuna doğru oynamaktasa en başında oynamanın her türlü daha iyi olduğu başakşehir deplasmanında süperligi tanıma noktasında dick hoca iyi bir sınav verecektir.
Mehmet batdal, abdullah avcı ve en önemlisi de ali palabıyık. 2 yıl önce webo vardı uçan tekme atardı, bu maçta o da yok. Bu ali palabıyık varsa çekeceğimiz çile olacak maçtır.
Gol Başakşehir.
Basaksehir daha macin basinda boru dösemeye basladi.
görsel

Ozan tufan cok kötü lan. Yani cidden çok kötü.
hocaya ilk eleştiri;
ileri 3 'lü atıf stoch rvp olmalıydı.

maç eksiği olan alper ve volkan şenle niye başladı anlamadım.
Ben demiştim demeyı çok severim.

(#33755998)
Çıkar şu ozanı aq ya 4-3-3 te 2 tane dos oynatmak nedir 4-1-3-2 oynatmak çok mu zor çıkar şu çingeneyi al sarı kafayı.

Bir maç.
bir abdullah avcı klasiğinin yaşandığı maç.bu adam kaç kere fenere koydu ben sayısını şaşırdım artık.
54e kadar fener gotu kurtaramayinca emre devreye girmis. Ulan yaptigin kirmizi amatorde yapmiyorlar be..

Bir mac secdeye yatip bir mac rabia yapmayla olmuyor emre efendi, seref onemli.
Cok onemli..
2 takımında 5 numarası kırmızı yedi.
enteresan bir istatistik.
şu an yazlıkta maçı kahvede izliyorum beşiktaşlı olarak gülmemek için kendimi zor tutuyorum yoksa fena dayak yicem... Her zaman dediğim gibi şampuan fenerbahçeee... ayrıca kadroda ronaldonun eksikliği baya hissedildi.

edit: Fenerbahçe yenildiğinde hep dalga geçilecek bir takım olacak çünkü kendi taraftarları gözümün önünde takımına ana bacı sövüyor.

son beşiktaş-fb derbisinde beşiktaş büstünden 2-0 mağlup ayrılmamıza rağmen, şampiyon gibi kutlamıştık takımı. çünkü fenerbahçe taraftarının zevki, beşiktaş taraftarının ruhudur.
6dak gereksiz uzatma.
maç bitti. 1-0
başakşehir sendromu devam.
Fenerbahce degil armutspor amk.
3.dakikada gol olsun 87 dakika gol yok şaka gibi
fenerbahçenin temel sorunu, alexi gönderip aykut kocaman geldikten sonra savunma futbolu üzerine yapıştı kurtulamıyor.hele victor döneminde ilk 11 stoper olacak kıvama geldi tüm parayı stopere bastılar. ilerideki oyuncularında finishingi zayıf olunca sonuç bu. ayrıca başakşehire bu ligde herkes yenilebilir abartılacak bir olay yok.

not: galatasaray
güncel Önemli Başlıklar