1. 1.
    Arkadaşlar konu ciddi. Demin Twitter ve ekşi'de gördüm. Genç bir kadın, bir hemcinsi tarafından dövülüyor. Sonra yanındaki erkeklerden biri pantolonunu ve külodunu çıkarmasını söylüyor. Kadının şu anki hali hakkında henüz bilgi yok. Kamuoyu oluşturmak gerek ki cezasız kalmasın. Olayın Kutludüğün diye bir yerde geçtiği söyleniyor.

Video:

https://www.instagram.com...N23/?utm_medium=copy_link
    15 -1 ... fadimenin dugununde halay basi
  2. 2.
    Bu nasıl bir orospu çocukluğu lan gece gece sinirim zıpladı yemin ediyorum. Dur ben de gereken yerlere paylaşayım bari. Tepkimizi koyalım ortaya.
    14 -2 ... the rise of darkness
  3. 3.
    Videoyu tesadüfen gördüm. Önce saç baş yolmalı kadın kavgası sandım ama orada ahlaksız orospu çocuğunun biri kızdan pantolonunu ve iç çamaşırını çıkarmasını istiyor. Bu cinsel taciz zaten de, ileri gidip dokunduysa diye aşırı gerildim şu an. Elime verseler o orospu çocuğunu irreversible filmindeki gibi yangın söndürme tüpüyle darmadağın ederim.

Ulan bacınız yok mu sizin? Kız kuzeniniz, ananız, sevgiliniz yok mu? Bu nasıl bir vahşilik?

Bu şeref yoksununa adalet gereken cezayı vermeyeceği için umarım mamaklılar veya cezaevindeki mahkumlar gerekeni yapar diyebiliyorum.
    5 ... deli cevatin saati
  4. 4.
    Bu Ankara nın çivisi çıktı ortamlarda sırma saçlı çalışıyor dersiniz kim bilecek.

Kolluk kuvvetleri her köşede devriye atması gerekiyor.
    6 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Aşağılık pislik! Namussuz piç! Ulan düşman askerinin Türk kızına yapacağı şeyi kendi ülkesinin kızına yapan şerefsiz mahluk!

Adın ortalıkta dolanmaya başladı. Bu itin adının rami başkan olduğu söyleniyor. Yanında gezdirdiği itler de var.

Bu mesele asla kapanmamalı. Bu ülkenin kadınlarının gururu, namusu bütün millete emanettir.
    9 ... dadas turk oglu
  6. 6.
    Nerden bakarsan bak irice bir orospu çocukluğu!
    3 ... edebiyatkerhanesi
  7. 7.
    Yine ocakçı çıkacak gibi biraz daha dolanayım bakalım neler bulacağız.
    4 -3 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    videoda videoyu çeken oçnin görselleri var, kimliği belli demek ki. ismi bilinse de en azından sosyal medya baskısıyla hapse atılsalar amk çocukları.
    4 ... kedisever satanist v2
  9. 9.
    insanoğlunun kötülüğünün bir sınırı gerçekten yok. id, ego ve süper egodan müteşekkiliz ve çoğunluk id ile hareket ediyor.

Eğitim gerçekten çok önemli. Diploma değil, aile terbiyesi çok önemli. Bir erkeğin bir kadına el kaldırması, ondan soyunmasını istemesi, ona küfür etmesi alçaklıktan başka bir şey değil. Gücünün denk olmadığı kişiye saldırmak erkeklik değil.

Videoda hemcinsine şiddet uygulayan kadın ise alçaklığın, süprüntülüğün, merhametsizliğin vücut bulmuş hali. Bu bir de evlenip çocuk doğuracak. Yazık gerçekten.
    6 -2 ... fadimenin dugununde halay basi
  10. 10.
    Yav arkadaş ben anlamıyorum bu pisliklerin neden yüzleri buzlanıyor? Ulan tecavüze mi uğramış? Şiddet görüp ölmüş mü neden buzlanıyor bunların yüzü? Neden ben bu pezevengi dışarda gördüğümde güzel bi sopa geçirip polisin kapısına atamıyorum mesela?

O diğer mahlukat kadınla beraber yüzleri, cisimleri, adları kaldıkları yerler her şey ifşalansın adalet hukuk bir şey yapamıyorsa biz soyunduralım onları. !
    6 ... rainbow eyes