bugün

öncelikle şükürler olsunki muavin henüz ilgilenmedi yolcularla. korkacak bir durum yok şimdilik.

15:30 keşan-istanbul seferini yapan aracın saldım çayıra mevlam kayıra şoförünün umursamaz tavırlarıyla koca otobüsü kullanması durumudur. araçta sadece 4 yolcu var. şoför beyin yanında (hostes koltuğunda) bir kadın, muhabbet inanılmaz koyu ve adam yola bakmayı unutuyor. cep telefonu ile konuşmaktan da çekinmiyor an itibariyle ve yolculuğun başlamasının üzerinden 20 dakika geçmiş olmasına rağmen 2. sigarayı yaktı.

baya bi kabarık hatalar zinciri. şimdi sorarım size bu ne yaptığının farkına varmayan tek hücreli yüzünden bu araç kaza yaparsa, hesabını kim verecek? hava yağmurlu ve yerler tehlikeli derecede ıslak olduğu halde ne bu umursamazlık? mecbur kalmasam binmezdim ama bindim ve bir kere daha gördüm. binmeyin, bindirmeyin!

görsel

görsel
yine kimin üzerine boşaldılar amk.
artik yol takip isistemi, otomatik cruise control falan var ondan sofor rahat canini sikma carpisma onleyici falanda var, uyu sen.
görsel

coştu lan bunlar. bildiğin flört halindeler kimse yokmuş gibi.

Edit: gerekli şikayet yapılmıştır. Burda değindiğim şey durumun vahimeti.
tesadüfe bak bende az 1 saat önce mecburen metro sikişiğinden bilet almak zorunda kaldım. otogara servis 2,30 da dediler ve çantamı hazırlamaya gittim. tam 2,28 da yazıhanedeydim ve afedersiniz amına koduğumun karısı 2,30 servisi az önce geçti diyor. ulan saat 2 buçuk olmadı daha amına koyum. aynı beynini siktiğim 5 ay önce üstüne basa basa gece 12 seferine bilet istiyoruz dememize rağmen öyle sefer yok diyordu. lan internetten baktıkta geldik amına koyum nasıl yok. meğer kızın beyni tek hücreliymiş. gece 24 dememiz lazımmış. her seferinde delirtiyor beni koyduğumun aptalı ama mecbur yine buna geliyoz nalet olsunki. neyse küfürler için özür dilerim sözlük. evet.
Edit: bugün ayın 22 siymiş pardon.
Otobüs şirketlerinin seferlerinin dolu olması sebebiyle umursamaz davranması sonucu oluşan zamlar alternatif yokluğu da sebebiyle umursamazlık aldı basını gidiyor. Tcdd de sağolsun hızlı tren harici eziyet edercesine yolculuk hizmeti sunuyor.