bugün

genelleme yapmayı sevmem, karı lafından da hoşlanmam ama çevrede gördüğüm son yıllardaki 20li yaş genç erkeklerin çoğunun durumu aynen budur maalesef. bilmiyorum belki erkekler, kadınlara göre daha geç olgunlaşıyor tamam ama gene de 20 yaşını geçmiş, üniversiteye giden veya çalışan bir gençten daha bir olgunluk bekliyor insan. ancak etrafımızda, sokakta, mahallede çoğunlukla gördüklerimiz, yüksek sesle kadınvari şakalaşan, olur olmaz çığlık veya kahkaha atan, playstationda maç yapmaktan, yabancı dizi izlemekten başka bir bok bilmeyen, sorumluluk almayan, sanki hala ortaokuldaymış izlenimi veren tipler. bunları gördükçe, bugün iyice boka batmış olan ülke ve cumhuriyeti bunlar mı kurtaracak ileride diye karamsarlığa düşmeden edemiyor insan.
Bir insanı önce aile, sonra eğitim ve çevre şekillendirir. Eğitim sistemine ve çevreye, çarşıya, mahalleye vs. Bakınca şaşırtıcı olmayan sonuçtur. Aile de çocuğunun ruhsal ve bedensel gelişinine ekstra çaba harcamamışsa al sana yeni bir robot.
20 li yaşlarında yaşlı erkek varsa getirin ilk ben sikecem. anlatım bozukluğu yapmadan açın şu kodumun başlıklarını. ayrıca 20 li yaşlarında biri olarak "anandır karı" diyorum.
kesinlikle. Yirmi üstü bütün erkekler ibnedir.
güncel Önemli Başlıklar