bugün

Gelecekten gelen bir kişi söylemi. Hepinize merhaba arkadaşlar. Lafı fazla uzatmadan konuya gireceğim.

4. Dünya savaşının ardından dünya çok boktan bir yer halini aldı. neredeyse tüm devletler artık nükleer silah sahibi. Çin'in aya yolladığı koloni Amerika tarafından vurulunca uzaylılar da bu hengameye dahil oldular ve kainat ana'nın intikamını almak için buraya geliyorlar. Öncü kuvvet olarak yolladıkları alay 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde güney Amerika'yı ele geçirmiş durumda. Çok yakında büyük bir ordu ile tüm dünyaya saldırmayı planlıyorlar. Teknolojik olarak çok üst seviyedeler. Amerika kıtası Avrupalılar tarafından keşfedildiğinde yerliler Hangi kısır imkanlara sahipse, şu an biz de aynı kısır imkanlara sahibiz.

Ben cern'de çalışan bir fizikçiyim. Verilen emir doğrultusunda Zamanda geriye doğru 60 yıl yolculuk yaptım ve bugün buraya geldim. Yaklaşık 3 gündür 2016 yılındayım ve gözlemler yapıyorum. Emin olun gerçekten çok sefil bir yılda yaşıyorsunuz. Bizim orada uzaylılar, nükleer falan götümüz 3.5 atıyor, siz hepi topu 60 yıl geride olmanıza rağmen yok mezhepçilik, yok Suriyeliler, yok kefen giydik geldik, yok başkanlık falan gibi sikimsonik şeylerle uğraşıyorsunuz. Yaşadığınız çağa koyayım ben sizin. Neyse konuyu dağıtmayayım;

Bu felaketin önüne geçmemiz gerekiyor arkadaşlar. Bunun için de 3. Dünya savaşının çıkmaması gerekiyor ki bu döngüyü kırıp, kelebek etkisiyle 2076'ya huzur getirebilelim. Yapmamız gereken nedir? Dediğinizi duyar gibiyim. Şimdi o konuya da değineceğim...

Öncelikle 2076'dan gelip, gidecek o kadar yer varken Uludağ sözlük'e gelmem bir tesadüf değil. CERN yönetiminin beni buraya özellikle yollamasının bir sebebi var. Duyduğuma göre aranızda Zall isminde bir arkadaş bulunuyormuş. Bu arkadaş hangi vasıfla bilmem ama döneminizin siyasi liderinin danışmanı olmuş. Zaten bu sikimsonik çağda vasıf pek siklenmiyormuş galiba. Neyse bu arkadaş danışman olunca liderine gidip şöyle demiş;

'Efendim ben bugüne kadar ne kazandıysam yoğun trafik sayesinde kazandım, bence ülkenin tüm sınırlarını kaldıralım ve yoğun bir trafik yaratıp yolumuza bakalım.'

Bunu duyan lideriniz teklifi beğenmiş ama bir soru işareti oluşmuş. Demiş ki;

- güzel fikir zall'cım ama biz sınırları kaldırırsak nerede bombacı, nerede üçkağıtçı, nerede tecavüzcü doluşur buraya.'

Bunu duyan Admininiz şöyle demiş;

- 'efendim Biz bombacıdan, tecavüzcüden değil trafikten kazanıyoruz deriz, kim bilecek?

Ardından tüm sınırları kaldırmışlar ve önce bombacılar, sonra tecavüzcüler derken felaketi bölgesel boyuttan küresel boyuta çıkarmışlar ve üçüncü dünya savaşı çıkmış. Ben 2029 doğumluyum, tüm bunları okuduğum tarih kitapları kadar biliyordum. Buraya gelip ne kadar ipsiz sapsız insanın doluştuğunu görünce de okuduklarımdan emin oldum.

Evet arkadaşlar; hedefimiz zall'ı durdurmak. Bunu yaşadığınız çağ adına kendiniz için, 2076 yılı adına da bizim için yapacaksınız. Bugün yoğun trafik diye ipsiz sapsız adamların sözlüğünüze doluşmasına sebebiyet verenlere karşı susarsanız yarın tüm Türkiye'nin böyle ipsiz sapsız adamlarla doluşacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca dün gördüm; Avrupa birliğine vizesiz seyahat için uğraşıyormuşsunuz. Avrupa birliği 2027'de dağılıyor ama siz yine Avrupa'ya vizesiz seyahat edemiyorsunuz. O yüzden kaçacak bir yeriniz yok.

Son olarak size yakın geleceğinizden bir kaç haber vermek istiyorum;

Donald Trump ABD Başkanı oluyor, 2016 avrupa kupası'nı Almanya kazanıyor. 2018 dünya kupasını ve 2020 Avrupa kupası bahsettiğim savaş sebebiyle sebebiyle oynanamıyor. Artık gazete ve televizyon diye bir şey yok, kömür ise tarihe karışmış durumda. Yakında su savaşları çıkacak geyiği bizim dönemde de dönüyor. 2018 ve 2021 yıllarında da iki büyük deprem oluyor.

Evet arkadaşlar, vaktimiz dar. Hemen harekete geçmemiz gerekiyor.
Zaten 3. dünya savaşını çıkaracak olan adam Donald Trump.
insan bi borcam hediye eder.
braga macı 2. yarı ne oldu canlı bahıs yapacam soyle hele.
Okudum pisman degilim. Az bucuk guzel.
3.dünya savaşının 21.yüzyılda olduğunu söyleyen bir zaman yolcusu.
(bkz: fütürizm)
Hortlatıyorum beyler adam haklı maç şuan 3-1 braga önde. :O
Gelen özel mesajlar için memnuniyet duyan Zaman yolcusu beyanı. Dünyayı kurtaracağız!
BEŞiKTAŞ ŞAMPiYON MU LA...
Türkiyenin özetini geçermisin o zamana kadar ne olacak?.
güncel Önemli Başlıklar