1. 1.
    Aşırı derecede merak edilendir.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Acaba 2050 yılında bugünleri düşündüğümuzde vay be 30 yılda ne teknoloji gelişmiş der miyiz?
  3. 3.
    kahin değilim ancak:

japonya 2100 yılındaki teknolojiyi kullanıyor olacak. Biz onlardan 50 yıl geride olduğumuz için.
    1 ... ekrem abi
  4. 4.
    2020 yılında Uçan arabalar beklerken elektrikli arabaların ortaya çıkışı...
    elektrikli uçaklar????
    Why not ?
    1 ... onur3428
  5. 5.
    Türkiye için güneş enerjili ezan okuyan ekmek sepeti ve hareket sensörlü zikirmatik.
    -2 ... geceninsabahi
  6. 6.
    Gelişen Teknoloji insanları daha mutlu mu yapar mutsuz mu ayrı bir tartışma konusu.
  7. 7.
    Turkiye hala tuplu televizyonla devam eder onu biliyorum sadece.
    1 -1 ... devrim solda guzelimhdp
  8. 8.
    bizim ülke için yeni sahte para basma makineleri ve aklama stilleri geliştirilecektir. diğer ülkeleri tahmin etmeye gerek bile yok. parça üretemiyoruz. her halt ithal olduğu için geliştirici insanların beli bükük.
    ... kurenai
  9. 9.
    fener şampiyon olacakmış..
    ... diablo1987
  10. 10.
    Fetö vurucu : Türkiye uzaya konumlandırdığı Tayyipsat uyduları ile dünyanın tüm ülkelerini yok edebilecek hidro nüklerik bombalara sahip olacak.
    15 Temmuz milli irade tüfeği : Türkiye ASELSAN tarafından üretilen yerli ve milli tüfek ile askerlerini donatacak. Bu tüfek Bismillah komutuyla ve Arapça allahu Ekber nidasıyla kilitlendiği düşman askerini 0.00 saniyede imha edebilme becerisine sahip olacak.

Tayyipvatör S1453: Türkiye tarafından geliştirilen bu yapay zekalı robotlar aktif olduğu andan itibaren 7/24 Allahu teâlâyı zikrederek kafirleri avlayacaktır.

ERDOGANCONNECTiONLOSTER : Türkiye tarafından üretilen bu taktik makine ezan sesi ile aktif olduktan sonra sarık mekanizması denilen bir çip ile dünyada ki tüm elektronik teknolojiyi kendi ile birlikte imha etmektedir.
    ... manji