1. 1.
  fetö nun yeni haberleşme uygulaması. ben bu uygulamayı kullanan birkaç yazar biliyorum. genelde ağızları bozuk.

  http://www.sondakika.com/...ing-puzzle-game-10751614/
  1 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  FETÖ üyelerinin, "2048 fun and relaxing puzzle game" oyunu görünümlü yeni bir kripto grafik haberleşme programı kullandığı ortaya çıktı.

  istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, bazı örgüt mensuplarının, cep telefonlarına indirilebilen "2048 Fun and Relaxing Puzzle Game" oyunu görünümlü yeni bir kriptografik haberleşme programını kullandığı tespit edildi.

  istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca, FETÖ'nün sözde Deniz Kuvvetleri yapılanmasında yer alan ve örgüte mensup bazı askerlerden sorumlu Engin kod adlı E.K'den ele geçirilen örgütsel doküman ve dijital delillerde önemli bir bulguya rastlanıldı.

  Dijital delillerin incelemesi sonucunda, aralarında ByLock gibi birçok şifreli haberleşme programı kullanan örgüt mensuplarının, yeni bir kriptografik
  haberleşme programı daha kullandığı belirlendi.

  Savcılık, bazı örgüt mensuplarınca Andorid ve iOS işletim sistemlerinin kurulu bulunduğu cep telefonlarına "2048 Fun and Relaxing Puzzle Game" oyunu görünümlü yeni kriptografik haberleşme programını indirilerek kullanıldığını tespit etti.

  https://www.cnnturk.com/t...eni-numarasi-ortaya-cikti
  ... gazeloglu
 3. 3.
  illuminaticiler gibi her şeyi fetö sanıyorlar, ulan kafaya bak.
  ... baksensizdeiyiyim