1. 1.
    2027 den gelen şahşımın yakın gelecekle ilgili merak edilenleri cevaplması olayı.
    1 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    çeşmelerden bor fışkırıyor mu sorusu başı çekecektir. uzaya çıkacağımız zaten garanti ama hanki gezegende kolonileştik bir de.
    8 -1 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Öldü mü?

Edit: ölmemiş hala yaşıyor hala miting yapıyor puf ya.
    6 -4 ... consigliere
  4. 4.
    akp hala iktidarda mi?
    3 ... thevildoer
  5. 5.
    (#41288227) çeşmelerde bor fışkırmıyor ancak bor bir çok alanda kullanılmaya başlanmış. 2026 yılında ilk olarak hacettepe tıp fakultesi bor ile kanser tedavisine başlamış tıbbi adı Boron Neutron Capture Therapie kısaca insanlar bnct diyor.
    aydos ormanı imara açıldı burada bir yaşam mekezi kuruldu binalar bor alışımlı maddelerle yapıldı ve ulaşım bu alanda bor ile çalışan droneler ile sağlanıyor.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    2027 ne ya? Zaten göreceğim bir yılı ne diye merak edeyim! Nıç nıç nıç..
    1 ... ngark
  7. 7.
    (#41288243) akp hala iktidarda ve recep tayyip erdoğan da hayatta. geçen gün yani 14 mart 2027 de ufak bir rahatsızlık geçirdiği için mitinge fizksel olarak katılamadı ama trump'ın daha önce 2023 yılında gerçekleştirdiği hologram teknolojisi ile sanki oradaymış gibi katıldı. recep tayyip erdoğan'ın gerçeten orada olduğunu sanan izleyiciler hologram kapanıp görüntü yok olunca büyük şaşkınlık yaşadı.
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    (#41288246) şizofrenini tedavisi bulundu mu öğrenemedim sadece 7 gün 2027 de kaldım ama bir çok hastalığın tedavisi bulunmuş.
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    gelecek yılların talihli piyango rakamlarını özelden atarsan çok makbule geçer kardeş.
    1 ... caranthir
  10. 10.
    incici tirrek merhaba.

Turuncu-bordolu fransız takımı türkiye liglerinden ihraç edildi mi?

8 yıla kadar foyası ortaya çıkmıştır umarım.
    1 -1 ... neflodi