bugün

sebebini bilmediğim fakat ben de dahil olmak üzere çevremde pek çok kişinin muzdarip olduğu salgın. polenlerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama polen alerjisi daha çok bahar aylarında oluyor. arka arkaya en az 3-4 kere hapşırtıyor.

sebebini henüz bilmediğim bir şeye alerjik reaksiyon gösteriyoruz sanırım.
Aynı olayı yaşıyorum. Sürekli bir kaşıntı ve hapşırık hiss oluşuyor.
polen alerjisi yaşanılan bölge ve iklime göre ilkbahar başı veya ortasında başlar, sonbahar ortaları veya sonuna kadar devam eder. detaylı bilgi için vizite ücreti alırım.
Burun kaşıntısı ve uyurken salya akması gibi şeylerden de muzdaripseniz götünüzü kontrol ettirin. Bağırsağınızda kıl kurdu olabilir.
Allah bunu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Hapşırmaktan helak oldum. Burun akıntısı ve boğaz kaşıntısı da var. Sebebini bir anlayabilsem. Çevremdeki pek çok kişi de bundan şikayetçi.
işin ilginç tarafı boğaz akıntısı ve gıcık da oluyor. Farenjit gibi. Tövbe estağfurullah.
hapşırık mı? covid olmasın o hayatım.
Covid olabilir ama daha çok alerjiyle ilgili bir şey gibime geliyor. Arka arkaya hapşırma krizi, burun kaşıntısı falan çoğu kişide var. Bu mevsimde polen olur mu onu bilemedim.

Covid testi yaptırın yine de.
Onlar bende de vardı corona + çıktı. Karantinadayım.
Haziran ayından beri yaşadığım saçma sapan şey. Covid olsa geçerdi. Bu acayip bir şey. Konuştuğum herkes bir şeye Alerjik reaksiyon gösterdiğini ama ne olduğunu bilmediğini söylüyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.