bugün

allahım ne olur ispanya almanya ve fransa üçlüsü mümkünse çeyrek finale çıkmasınlar brezilyalı dallamılarını da bir üst turda kim çıkarsa çıksın tokatlasınlar.amin.
ne acıdır ki katar ev sahibi olduğu halde 0 puanla turnuvayı kapatmıştır. resmen rezil oldular.
katar'ın derdi futbol değildi ki. onlar para saçıp "tanıtım" satın aldılar fifa'dan.
Nerde eski dünya kupaları,hiç tat yok.cogu maçı izlemiyorum.
Sıkıcılığının sebebi katar değil tabi ki. Son 10 yılda futbol teknik ve zeki adamlar yerine it gibi koşan ekmek kafalı terminatörlerle oynanıyor. Bu yüzden de yıldız yok. Hollanda milli takımı diye getirilen adamlara bak mesela. Atletik kalas topluluğu, bu adamları ışınla 2005e şu van dijk dışında hiçbiri o yılın takımında oynayamaz. BU sadece hollanda için bir örnek.

Buu 60 takımla avrupa kupası, 5 oyuncu değişikliği, acaba tacı da ayakla mı kullansak tarzındaki yenilikler de bu sıkıcılığı aşmak için ama nafile.

Benim ve kuşağımım ve öncekilerimizin takip ettiği futbol bu değildi. Gençlerde popüleritesinin azalmasına şaşmamak lazım. Kim ps5 oynamak varken 90 dakika mal mal maç izler ki.
katar dünya kupasını alamasa da; dünya kadar para kaldırmıştır, kaldırıyordur.
sonra gelsin o paracıklar türkiye'ye

not: dünya kupası izliyoruz, izlediğimiz için adamlara para ödüyoruz; ödediğimiz o parayla gelip bizim arsaları, evleri alıyorlar.
olan bize oldu, iyi mi?
'dünya kadar para kaldırmıştır' ifadesi tamamen yanlış. 300 milyar dolardan fazla para harcamışlar. bu parayı çıkartmaları için 10 dünya kupası düzenlemesi lazım.
adamların derdi para değil.
adamlar yarın için mesaj veriyorlar. bu adamların takımlarını yarın öbürgün şampiyonlar liginde, uefa kupasında da görürseniz şaşırmayın.

bkz : israil.