bugün

Az kaldı ömrümüzden 1 yıl daha tükenmesine.
En güzel masa takvimlerinden birine bugün denk geldiğimdir.

işte “meşrutiyet’ten bugüne cumhuriyet’e yön veren kadınlar”

görsel

görsel
An itibari ile girdiğimiz yıl.
Hoca bitir artık hocaaaa.
top patladı allah kabul etsin..
dünün aynısı amk.
görsel
bok gibi geçecek bir yıldır.
bok gibi geçecek bir yıldır.
allahtan sağlık huzur ve başarı diliyorum.
yıl itibariyle 42 yasıma girdigim yıl olur kendisi. koca bir omur gelip gecmis be sozluk.
Daha ilk dakikalarından farkını hissettirmiş oldukça farklı, olağanüstü, manyak güzel bir yıldır.
Ülkemize huzur getirsin inşallah.
medeni bir ülke haline getirmedikten sonra bir anlamın yok beyim..

benim az sayıda olan insanım da insani değerler içerisinde yaşamayı hak ediyor kardeşim..
lütfen hayatımın en güzel yıllarından biri ol olur mu.

lütfen.
Herkes için inşallah sağlık, huzur olu bir yıl olsun. Fakat hakikaten dünün aynısı yav.
gelişmiş ülkeler seviyesine ulaşmak için, gerçekten kalkındığımız bir yıl olması temennisi ile.
Türlü umutlarla girip, sonra da berbat geçen yıllardan biri olmaz umarım.

En azından 2016 ve 2018'den daha güzel olsun.
Her şeye rağmen güzel umutlar beslediğim yıl. inşallah 2019 yılı herkesin gönlüne göre, beklentilerine göre bir yıl olur. Umarım herkese mutluluklar getirir. inşallah 2018 gibi üzgün ve umutsuz uğurlamayız. Zaman çok çabuk geçiyor. 2019 da yine aynı hızla geçecek.

Güzel, dopdolu, mutluluk dolu anılar bırakması dileğiyle...
Tüm sözlük yazarlarına sevdikleriyle ve ailesiyle beraber mutlu, sağlıklı ve eğlenceli yıllar diliyorum. yeni yıl'da istediğiniz her şey gerçekleşir umarım.
Hadi geçmiş olsun. Bütün müdaheleye rağmen yeni yıl kutlandı. Hoş geldin 2019 güzellikler bolluk bereket ile gel.
türlü umutlarla girip, sonra da berbat geçen yıllardan biri olmaz umarım. 

en azından 2016 ve 2018'den daha güzel olsun.
Demedi demeyin bı foka yaramayacak. 2018 i aratacak. Evvela kesenize dikkat. Hadi şimdi yatın zibarin.
Bir şey hissettirmedi daha.
2018 dişiydi. 2019 erkek.