1. 55.
    geçen seneye göre ev satışları azalmış. araba satışları azalmış. işten çıkan insan sayısı artmış. yeni açılan işletme sayısı azalmış. kapanan iflas eden konkordato ilan eden sayısı artmış. enflasyon artmış. satın alma gücü azalmış. ama kriz yok...
    3 -2 ... cikita muz teoremi
  2. 56.
    Çiller dönemini işsiz evde geçirmiştik.

Tayyib'in döneminde bakalım ne olacak.
    3 -1 ... lipsos
  3. 57.
    krizin daniskası var da keriz çok.. bir de şahsi menfaati olan kurnaz çok.. ülke uçurumdan yuvarlanıyor resmen, bakalım nereye savrulacağız...
    4 -2 ... salk
  4. 58.
    en son enflasyondan arındırılmış enflasyon oranımız % 20,30 ile kapımıza işemekte olan krizdir. hobala. o zaman bir dombra çalar mıyız? aktroller.
    3 -1 ... onickihavari
  5. 59.
    Bulundugumuz sanayi bolgesindeki en buyuk metal celik fabrikalarindan birisi cuma gunu sessiz sedasiz fabrikayi kapatti. Calisanlarini da bir iki ay once suresiz izine cikardilar. Cogu firmanin ic pazari bitti artik. Yurt disina acilabilmek icin kasiyorlar ama bunu da yapabilen sayisi cok az. Ihracatta bile yaprak kimildamiyor artik.
    3 -1 ... doblocu eniste
  6. 60.
    15 yıldır uzaylı duasına çıksanız şimdiye kadar gelmişti ama bi kriz gelmedi aq. Dualarınız kabul olmuyor zorlamayın. Sonra da bizim mahalledeki demirci kapanmış demek ki kriz var.
    1 -6 ... mahmut sezar
  7. 61.
    beni deli gibi korkutan kriz.
    4 -2 ... theprincessbride
  8. 62.
    Ne krizi ya cari açık kapanıyor elhamdülillah. Döviz kuru düşüyor hamdolsun. Enflasyon düşüyor elhamdülillah. Ekonomi normalleşme sürecine girdi hamdolsun
    1 -3 ... beyaz baretli mehmet aga
  9. 63.
    Milletin orasina koyanlardan affettikleri vergileri toplarlarsa kriz duzelir...
    7 -1 ... otisabim
  10. 64.
    Bıktırmıştır.
    Ulan her sene kriz kriz diye bağırıyorsunuz bizde planlarımızı erteliyoruz. Artık isyan edecem mk. Yurtdışına gideyim diyorum aman kriz var parana yazık vs bilmem ne, kendime ev tutayım diyorum yok kriz var bilmem ne.. Geçen sene de diyolardı yok venezuela olavaz bilmem ne. Hani ne oldu. Geçen seneye göre hayat pahalandı sadece. Seneye de 2020 ekonomik krizi yazarsınız mk. Muhalif adamım beni bile bıktırdı felaket tellallığınız.
    Kriz diyince insan petrol bulamayacağız, devlet maaş veremez duruma düşecek falan sanıyor.
    4 ... neversurrender