1. 1.
    Çoğu asgari ücretlinin, işçi ve işçi sendikasının mütabık olduğu, benim ve ülkesini seven her kişinin de arkasında olduğumuz istektir.
    Hükümetimizden önemle rica olunur.
    Edit: ekşi sözlükten alıntıdır.
    -7 ... hakan yavas
  2. 2.
    https://eksisozluk.com/20...lmasin--5834934?a=popular

Ekşi’den araklanmış başlık. Bari adam kadar bir şeyle karalasaydın amk. evet.
    4 -1 ... oytunkaran
  3. 3.
    Ekşi sözlükten birebir alıntı yaptığım başlık.
    Bu ülkenin gündemini en az ekşi sözlük kadar belirleyemiyorsak uludağ sözlğk olarak kapatıp gidelim zaten.
    1 -1 ... hakan yavas
  4. 4.
    Bu zor zamanlarımızda hükümetimize destek olmak görevdir.

Bizden alsınlar suriyeli kardeşlerimize versin. Malum önümüz kış onlar üşümesin.
    1 ... kim oldugumu biliyor musun
  5. 5.
    şimdi çomarlar düşünsün. nasılsa bize bir şey olmaz.
    2 ... hastavilla
  6. 6.
    Ayrıca enflasyonla mücadele sürecinde ve ekonomik kurtuluş savaşı verdiğimiz şu günlerde ülke olarak bir nebze nefes almamız için bir fırsattır.
    Asgari ücretlinin nabzını yoklarsanız genel olarak bu konuda benzer kelimeler kullanırlar, çoğu şükretmesini bilen insanlar sonuçta.
    ... hakan yavas
  7. 7.
    adam davarını satıp gelmiş ''ben 20 senelik ustayım'' diyor: eğitim yok, disiplin, sorumluluk hiç yok. 10 da işe başlar, durmadan çay içer, 12 de iki saat öğle paydosu yapar, 16 da işi bırakır; '' gündeliğim 100 lira'' der. buna mı zam yapılacak?
    ... annabell lee
  8. 8.
    Enflasyonla mücadele kapsamında bir çok asgari ücretli arkadaşımla beraber hemfikir olduğumuz istektir.
    Hükümet büyüklerimize de bu konuda imza toplayarak resmi bir talep göndereceğiz.
    Biz maaşlarımızdan devletimize ayrıca vergiler vermeye de razıyız yeter ki çocuklarımız icin güçlü bir Türkiye bırakalım.
    1 -3 ... hakan yavas
  9. 9.
    Bu konu her gün dile getirilmelidir.
    Önemli olan paranın miktarı değil alım gücüdür.
    Enflasyonla top yekün mücadele kapsamında maaşlar artmasın indirimler devam etsin.gov
    2 ... hakan yavas
  10. 10.
    Akp oylarını artıracaktır.

Ciddiyim.
    1 ... gemideninmem