tamı-tamına 23.9 olarak gelecek ötv zammıdır.

200 tl ye 70 lik rakı. vay babayn amq.

https://odatv.com/alkol-v...e-dev-artis-19101816.html
Arttırılan diyanet bütçesini karşılaması beklenen zamdır.
Anguslar diyor ki kemalistler çıldırmış.

Angus herif o sektörde çalışan kaç bin kişi var biliyor musun? Üretimden, reklama, nakliyeden sunuma kadar...

Bir de hakkaniyetli olmalı vergilendirme. Biri alkol tüketilmesini istemiyor diye istediği gibi at koşturamamalı.
çok iyi lan.

ülke ekonomisini vatan namus natali kambus diye nutuk atan reisçilerin bok attığı gezici tayfa ayakta tutacak.
allahın izniyle inşallah alkolü bu ülkenin temelinden söküp atacağız. neden halkın zararına olan ürünlere zam gelince çöğdürüyorsunuz. sizler bu milletin, çoluğun çocuğun, gençliğin kötü emellere alışmasına neden karşı gelmiyorsunuz.
Bu sene alkolü iyice kimse sokacak zamdir.Etil alkolden kendi rakisini votkalarini yapmak isteyen dm'den ulaşabilir.
yazık lan.
şu zammı "alkol ülkeden sökülüp atılacak" diye yorumlayan andavallar var hala oksijen tüketen.
parası olan yine içiyor ona koyan bir şey yok olan garip gurebaya oluyor. son 5 yılda yapılan alkol zammı ile esrar, bonzai kullanımındaki orantıya bir bakın bakalım, hatta cesaretiniz varsa alkol ve uyuşturucudan vukuu bulan ölüm sayılarına da bakın. zamlar yüzünden 2 bira alamayan adam 5 liraya gidip 2 fişek bonzai alıyor, merdiven altı üretimde uyuşturucu hapın tanesi 7 liraya düşmüş durumda.

günah diye mahalledeki tekeli kapattırmaya uğraşırken her köşe başına bir torbacı yerleştiriyorsunuz haberiniz yok.

mal değnekleri sizi.
2019 da umurumda olmayacak olandır.
kendi yapabileceklerini bilmeyen insanlara dert olmuştur.

evladım meyve süpermarkette mi yetişir?

yapın evde kendiniz. öyle etil alkol alıp tutturamam falan da değil.
içinde şeker * olan hemen her meyveden alkol yapabilirsiniz.
ayrıca ortamlarda ben yaptım deyip masaya çıkarıp koyabilirsiniz *
şimdi hiç vergi alamayacak olan caanım devletimiz düşünsün.
insanları bonzai ve türevlerine şevk ettirecek, merdiven altı içkilere yönlendirecek saçma sapan bi zam daha.

ulan alkole zam geldikçe torbacılar da zam yapıyor amk:)
zam değil olsa olsa zamcık olacak yeni güncellemenin adıdır . daha çok cami ve daha çok imam maaşı için çalışan ve üreten türkiye...
güncel Önemli Başlıklar