1. 1.
    bu konuyu yazmasam içimde kalırdı sanırım. 3 yıldır hazırlık yapan birisi olarak yazıyorum tamamiyle kendi görüşlerim.neyse devam ediyorum. sınava girenler olarak zorlu bir yıl geçirdik çok çaba harcadık ama feyk attılar yapacak bişey tabi yok. kendi görüşlerimle neden yerleşemediğimizi anlatmak istiyorum;

öncelikle hepimiz (matematikten bahsediyorum öncelik) eski sistemlere çalıştık sorular hepimize süprizdi

tercih yaparken herhangi bir net sıralama puan çizelgesi verilmedi

geçen yıl 225 puanla alan yer bu yıl 300 olmuş

sıralamalardan hala bihaberiz

ben 17 tercih verdim en az 10 tanesi tutuyordu yerleşememek bana sürpriz oldu açıkçası.

yani şöyle diyeyim bir kız arkadaşımız 200k ile 900k yere yerleşememiş

yerleştirmeler başlı başına hatalı zaten (tyt 100k ve katları, ea,sözel) bariz bir şekilde ortadadır. hakkımız yenilmiştir. ama hiçbir şey yapmayacaklar bundan adım kadar eminim.

geçen sene 225 ile kapatan bölüm bu yıl 300 olmuş ve bizim haberimiz yoktu. bu sadece bir örnek bir sürü örnek atabilirim. tercihlerimizi bize verilen(geçen yıllar) sıralama ve puanlara göre yaptık ama önümüze başka bişey çıktı.

şimdi niye yazdın derseniz canım sözlük içimi dökmem gerekiyordu. okuduysanız teşekkür ederim.
    2 -2 ... satanist keci
  2. 2.
    Sen önce yazı yazmayı öğren.
    -4 ... tatardoktor