bugün

Tarihimizde bir cok kahramanlik destani oldugu, 3 kitada hukum surdugu bir gercek.
Ama is bu gune geldigi zaman gurur duyacak neyimiz var ?
Her gun dahada yozlasan, ortacaga donme hevesli, cahilligiyle gurur duyup bilgiye, ilme dusman olmus bir nesil mi ?
Kisisel cikarlari icin halki bolen, teroristlere ne istese veren, elde avucta hazirda ne varsa satip ekonomi yuruten bir c. baskani ve onun hukumeti mi?
Kadina seks objesi olarak bakan, her gun dahada yozlasan bir toplum mu ?
Arkadaslik, dostluk, komsuluk gibi yok olup sadece geride adi olan kavramlar mi ?
Batan ekonomi mi?
Sizce 2018 turkiyesiyle gurur duyacak neyimiz var ?
gelismiş karayolu ağı ile gurur duyuyorum.
istikrar diyen varsa özele gelsin ağır konuşacağım.
dinimi rahat rahat yasayabildigim icin gurur duyuyorum. dinsiz kemalistler bilmez.
mehmet aydın'ın zekasıyla elbette. tosun paşamız overlokçuluktan rapçiliğe, rapçilikten tokatçılığa geçişiyle kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır. bütün bunları sahip olduğu kıvrak zekasıyla gerçekleştirmiştir. bundan ötürü türkiye böyle bir değerle gurur duymalıdır zaa iks de.
Bu kadar sahte ve duygusuz insan içinde yasamaya devam edebilen kendimle gurur duyuyorum.
dolarla. çizgisini bozmayan tek şey dolar.
Meslektaşı arka koltukta bir kadına tecavüz ederken, ön koltukta oturup, cep telefonunda oyun oynayan polisle 'gurur' duyuyorum.
(bkz: ak parti)

sağ olsunlar insanları çok güzel kutuplaştırdılar.