bugün

(img:#1742253)
Estetiksiz hali ortaya çıkmış 19 yaşındaki estetik güzelidir.

(bkz: şevval şahin)
bu kızdan sokakta yüzlerce var.
2018 iç güzelliği güzeli.

biri demeden ben diyorum.
Ben en cirkin halimle bundan guzelim. Boyu uzun diye kimleri guzel yaptiniz ya piii.
Seçen jüri kör galiba. Evet.
(bkz: koyunun olmadığı yer)
Burnumu yaptıracağım.
türkiye güzeli bu muymuş?

jüriler marsta falan yaşıyor galiba, türkiyedeki kızları hiç tanımamış.

zaten böyle bir seçimin olması saçmalığın daniskası.

ilkokul konusu bu amına koyim, güzellik görecelidir...
Lan ben erkek halimle daha guzelim be...
Şu kıza bile güzel diyen var. Ben sizin gözünüzü. Güzel dediğiniz kız at hırsızına serhat akın dan daha çok benziyor.
1.lik ödülünü estetik cerraha verselermiş keşke lol.
görsel
Edit: normalde neden eksi diye sormam, beğenmemiştir der geçerim de, buna soruyorum. Neden eksi? Yani estetik olmamış, doğal bir evrim sürecinden geçmiş de ben mi haksızlık ediyorum?
(bkz: spoiler)
sözlük kezolarına 10 yıllık arşiv çalışması yaptıran türkiye güzelidir.
(bkz: spoiler)

Bu çok ağır olmamış mı kardeş?
sakallı halimle bile ben temsil etsem daha iyi amk.
Bu işlerde lobi vardır hanimlar, beyler.

Jüri dediğiniz adamlar yalaka olup lobinin isteği doğrultusunda birinciyi seçer.
Bazen sokakta yürürken falan psikolojim bozulurdu. Çok güzel kızlar görürdüm kendimi çirkin hissederdim.

Burdan size çok teşekkür ederim miss turkey jürisi. Bu tipsiz kardeşimizi zirve ilan ederek bana ve benim gibi daha nicelerine standartların üzerinde olduğumuz tesellisini verdiniz. Bence yarışmanın gerçek amacı bu. Gideri var güzelliklere sen harikadan da harikasın mesajı vermek.
Çok mutlu oldum böyle devam edin.
Türkiye güzelinden güzel olduğum için mutlu olmak isterdim ama çirkin bir kızdan güzel olmak ortalama olmaktır değil mi!
ülkenin en güzeli seçilen kıza bak estetiksiz haline yorum bile yapmak istemiyorum. estetikli halinin de bi şeye benzediği yok zaten.
Sanırım iç güzellik yarışması bu. Aksi halde la casa de papeldeki nairobi ile karadenizli fadime karışımı bu kızın birinci olması imkansız.
Bence asıl ödülü estetik cerrahına vermeleri lazım. Adam güzel iş çıkarmış helal olsun.

görsel

Bu kızlara güzel diyen fridaya çirkin diyor bir de ya. Püğ.
jüride bir bokluk var ama çözemiyor kimse. bir ara nicolas cage i türkiye güzeli diye yutturmaya çalışmışlardı.

görsel
estetikli hali bile ücüncü güzelimizden cirkin bence.
ücüncü olan kiz birinci olmaliydi. diger adaylara bakmadim belki daha iyisi cikar ama bu olmamaliydi. amacim yermek degil sadece 81 milyonun güzelinin en azindan daha dogal ve hakikaten güzel olmasini dilerdim.
şevval diye tr güzelimi olur amk şevval leri ben hep ya imam hatipli olarak tanıdım ya da çarlaflı kadınların kızlarının ismi değişik bir şevval bu.
fiziği güzel ancak tipinde bi numara göremediğim, estetiksiz hali hugo ve tolga abide ki cadı şila ya benzettiğim çakma güzeldir.
Türkiye güzeli bu kız ise ümidimi kaybetmemeliyim diyerek yoluma devam ediyorum.
(img:#1743330)
Estetiksiz de 1. Olurdum diye açıklamada bulunmuştur.