1. 342.
  sarmıyor. hakikaten sarmıyor ulan. maçlar bi golsüz falan...
  6 ... queen dinleyen adam
 2. 343.
  favorilerin açılamadığı maçlar oynanan turnuva.

  ilk maçlar sarmadı hakikaten.
  1 ... kagit helva
 3. 344.
  - sırtını rakip savunmaya dayayan tek forvet. o forvete atılan şut tadında amaçsız paslar. ona çekilen şutların (pardon atılan pasların) ayağına değdiği anda, duvardan sekmiş gibi rakip defansta kalması.

  - büyük takımlarda oynayan tiplerin halısaha gevşekliğinde olması. ceza sahasına girmesine rağmen şut çekmeyi akıl edememesi. 10 kişiyi çalımlamaya çalışması.

  - yana pas. geri pas. yana pas. sağ kanada pas. sağ kanattan geri pas. yana pas. sol kanada pas. sol kanattan yanındakine pas ve ondan tekrar geri pas. 45 dakikalık ilk yarıların 30 dakikası bu şekilde.

  - ceza sahasında 5 e 2 durumlarında inatla orta saha kanat bölgelerinden açılan ortalar.

  - küçük takımların amele gibi topu alıp yardırması ve heyecan oluşturması. o andan itibaren ''ingilizcem bitti benim'' moduna girişmeleri. ceza sahasına kadar girip, şut çekemiyor adamlar.

  afedersin bokum gibi turnuva. tek forvetlerinize sokayım. onlar da bir halt becerebilse içim yanmayacak. günümüzde forvetler laf olsun diye konulur oldu, gol atsın diye değil. tek forvet inadı nedir aq ?
  1 ... asbikubuhi
 4. 345.
  ikinci maçların başlamasıyla heyecan katsayısının artacağı turnuva.
  2 -1 ... meyyus
 5. 346.
  y.rak gibi turnuva oluyor. neredesin kel ronaldo, rapçi ümit davala, sihirbaz rivaldo...vallahi biz 2002 dünya kupasını özledik.
  1 ... penald