1. 1.
    Bence öyle, Başlık uzun olmasın yada farklı türlerde yazabilirsin diye genel bir başlık açtım. kastedecegim Rap - hiphop müzik ve alt türleri. çünkü rock, metal, deathmetal'i bırakalı yıllar oldu. basshead olup çıktım.

aslında kısaca bahsedeceğim.

bu yıl tek tük adam gibi bu tarzda şarkılar çıktı.
    geri kalanlar kötüydü, özellikle son zamanlarda az öz olan trap olayını herkes yapıp bokunu çıkarmaları. bitirdiler koskoca bir türü sözlük. bu kadar mı kalitesiz olur. 6ix9ine gibiler en kısa sürede ölür umarım. lan en son tylor gang'a bel baglamıştık orada kaldık. lil wayne sessizce duruyor patlatacak birşeyler derken o da nicki malıyla mal birşey yapmış. o değil nicki ve dodubleg ne yarrak kıvama geldiler öyle. he tyga nickiyi almışta güzel bir şey yapmış.

Türkçe rap den bahsetmek istemiyorum. amk serveri son yaptığın sikik trapla Türkçe rap i unutturdun bana.
    Şer seni çok seviyorum her şey çok güzel ama bundan sonra biraz ayakta şarkı yap sözlerinde sağlamlık görelim. biraz çok kafanı eğip mağdur söylüyorsun sanki.
    (yüz yüze gelsek bunu diyemem, şarkılarını ezbere biliyorum bir öz çekim be reyiz derim.)

son notlar.
    özlendin ice cube özlediniz ross özlendin busta. ve diğerleri
    amk venom'u bile geçmiş bu sikik 69 palyançosu.

Fuat reis dört (numarayla 4) gözle bekliyoruz albümünü. gelsin Hassicktr 4

Rap god' u unutmuyoruz seni seviyoruz beyaz kıçlı tavşanım.
    ... trane46