bugün

% 8,8 oranında yapılacak zamdır. Aaa pardon güncellemedir!

11,1 oranında büyümek kolay mı olum! Haa bu arada normalde bu kadar büyümeye indirim olmasi gerekmiyor muydu? Neyse bu soruları boş verelim. Seren Serengil ve hande Yener kavgasında bir gelişme var mı ya?
benim ps4 oynama keyfime balta vuracak olan zamdır. 3-5 de değil 8.8 lan!
kol gibi girmiştir.akkoyunlar sağolsun.
O kadar büyümeden sonra bir boşalma olacaktı elbet.

içimizde gezdir reiz!
%11 büyüdüysek neden %8,8 oranında güncellendiği anlaşılamayan zamdır. (bkz: zam değil zamcık)

devletimiz lütfen zarar etmesin %11 zam yapsın öderiz.
Beni bitiren o .8'lik kisim.
köküne kadar soksalar Oh diyecek Kitlenin umrunda olmayan zamdır.

pardon ''Güncelleme'' diyecektim.
Hakkımı yiyen elektrik yesin.
akp'liler ödesin.

ben bu saçmalıklara oy vermiyorum. ecrini niye biz ödüyoruz.
elektrik fiyat düzenleme müjdesidir. %8 civarında olacak olan düzenlemeye bakmadan önce reisimizin bizi %11 büyüttüğünü dikkate alalım küçük bir matematikle %3 oranında hala düzenleme yapabilirler ki bu durumu heyecanla bekliyoruz.mtv, akaryakıt, internet ve daha bir çok müjde almışken kıymetli damat berat ve ekibi boş durmamış birde elektrik alanında bizi müjdeleyerek coşkumuza coşku katmıştır.

--spoiler--
aramızda bu düzenlemeye zam diyerek reisimizi eleştirmeye çalışanlar olabilir onlar ekseriyetke ataiz, fetöcü, faiz lobici, dış mihrakların oyunu falan olabilirler hiç biri değillerse montaj dublaj dırlar itimat etmeyiniz.
--spoiler--
Ben hep 50 liralık ampül yakıyorum sıkıntı yok.
vergisi arttığından artmıştır.yoksa hökümetle ne alakası olur zammın?
--spoiler--
haşırt indi bılakbord in dı gardın may darlink...
--spoiler--

3-5'i amma gözünüzde büyütüyorsunuz diye açıklama beklediğimiz skandal....
akp'nin zamları abartmasıdır. akp olmasa bu tür zamlar olmayacak. sadece elektrik değil her konuda.