1. 1.
  Aşırı zorlayıcı olan sınavdır. Genelde hiç çalışmadan ben lys matematik kısmından en az 20 net çıkarırdım şimdi 8 tane işaretledim, 1 tanesinden de emin değilim.

  Ne yapmaya çalışılmış cidden anlam veremedim.
  14 -3 ... kedila
 2. 2.
  Amına koyim kinimi buraya kusucam, arkadaş lys gibi dediniz ulan niye sadexe işlem yok her bir şeyi problem gibi yapmaya calısıyorsunuz amk? Koy işlemi çözelim geç işte lan. Geometri soracaksınız yav geometri. 1 2 tane şekilli geometri sorusu vardı ya cıldırıcam.
  11 -2 ... bahtsizliseli
 3. 3.
  konulu pornolar kategorisine girmesi gereken testtir.
  12 ... prince devitt
 4. 4.
  aşırı kolaydı. çalışmadan 4 sene önceki aklımda kalan bilgilerle girdim 35 net altı yapan üniversite okumasın zaten. kontenjanları böyle boş beleş adamlar doldurmasın
  5 -22 ... yerli ve milli
 5. 5.
  Aslında ÖSYM nin yaptığı komik.

  Ezberci eğitim sistemi verip insanlara sınav zamanında da ezber bozup mantık kullandırmaya çalışıyorlar. E madem önemli olan kurgu olarak düşünmek, analitik düşünce zekası daha önemli ne diye 12 sene millete ezber yaptırıyorsunuz.

  He dünyada zaten matematik dediğin şey de önemli olan düşünme boyutudur. Kimse sizin köklü sayı çözme yeteneğinizle ilgilenmez önemli olan burada soruyu çözebilme noktasında düşünce yöntemidir.

  Ama böyle bir eğitim vermiyorlar ve vermedikleri eğitimin karşılığını bekliyorlarsa ortada bir sorun var demektir.

  Yine de çok takılmayın artık sağlık olsun, yalnız şu saatten sonra matematik çalışacak olan pratik ezberden ziyade teori boyutu ile matematiği kavramaya çalışsın. Yani bu formülü yazarsam cevap çıkar değil bu formül ile neden bu cevap çıkıyor kendim formül üretebilir miyim diye düşünüceksin.
  23 -9 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  girmediğim halde ,

  'hepsini yaptım çok kolaydı salak mısınız siz üniversiteye bile gidemeyeceksiniz ezikler hahahaha'

  yazıp girenleri üzmek ve strese sokmak istiyorum.
  9 -4 ... theatre of dreams
 7. 7.
  10 net cikarirsaniz istanbul iktisat kazanabilirsiniz.
  Tabi puanlar yukselmismidir bilemem.
  ... patronum
 8. 8.
  Şu an şu soruları merak ettiğim kadar hiçbir şeyi merak etmiyorum. Akşam yayınlansa da bakma fırsatım olmayabilir. Delirejeğim asdad.
  -1 ... estrella damm
 9. 9.
  Rahatlıkla yapılacak bir sınavdı çok basitti. Yani bu soruları yapıyorsanız üniversite okumaya gitmeyin ülkenin seviyesi düşmesin bari.
  2 -10 ... beyaz baretli mehmet aga
 10. 10.
  Şimdi volkan konak’tan bir parça dinliyoruz...
  4 -1 ... golgebeyi