1. 1.
    anasının a*ı gibidir çakma new balance giyip sözlükte takılan kardeşlerim.

yav hani, "havalar ısındı bir kaç çift ayakkabı bakayım kendime" diyerek çıktım iks avm'ye girdim. *
    girmez olaydım hem fakir, hem barzo yetmezmiş gibi bir de alkolik olan kardeşlerim. bir model ilişti gözüme beyaz renkte, marka tabi.

dedim, "bu ne kadar" dedi "şu an kampanya var 350 tl" , dedim "kampanya olmasa ne kadar", dedi , "369 tl" , dedim "iyiymiş alayım renklerinden bir kaç çift" inandı pezo,dedi, "kaç numara efendim", dedim "saol kardeş, ben o paraya 1 kamyon çakma alırım."

götümü elimle tutarak çıktım avm'den kardeşlerim. n'olur n'olmaz. girdim çakma satan bir dükkana 350 tl'ye 4 çift aldım.

nasıl iyi yapmışım dimi? hem kimse anlamıyor ki çakma olduğunu. ensemiz kalın ama salak değiliz çok şükür. herkes orjinal sanıyor.

bir keresinde çakma lacoste tişört aldım fabrikatör bir arkadaş, "farketmez hangi lacoste şubesinden aldın bunu çok güzelmiş ben de alayım " dedi amk.

bende , "sondu bu kanka fiyatı yüksek olduğu için satılmamış, geri çekmişler ürünü" dedim inandı aklını s*ktiğim.

salak lan bu zenginler. evet.
    4 -2 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Euro ve dolar artınca doğal olarak sikiliyoruz...
    2 ... uzan yavrum geliyorum
  3. 3.
    Aldığımda 1.407 den 961 e düşen ayakkabım bu sene 2300 lira olmuş. Türk lirası ayakkabım karşısında değer kaybediyo.
    -1 ... pazarsemsiyesi
  4. 4.
    Kısa boylu insanlar boy uzatmak için airmax alırdı ama fiyatlar bu kadar artınca para mı kısalık mı çelişkisine düşerek seçimini yapıyorlar.
    1 ... depapel