bugün

görsel

hayırlı olsun. evet.

görsel
Hayırlı, uğurlu olsun.
görsel
galatasaray'ın girişimiyle verilmiştir bu isim. Fenerbahçelilerin teşekkür etmesi lazım.
fenerbahçe'nin şampiyon yapılması için tüm şartlar sağlanıyor yavaş yavaş. önümüzdeki sezon bolca uydurma penaltılara, ofsayt gollere hazırlıklı olun açık ve net.
Güzel olmuş.

Beşiktaş şampiyonluğuna her şey hazır.
Resmî olarak açıklanan sezondur. Evet.
görsel
Lefter, metin oktay... bu ikisi hem insan olarak hem futbolcu olarak cok buyuk değer.
Bu iki insanı anladığımızda, hani o yenilirsen fener forması giyersin diyen arkadasina cevabın "şeref duyarim" olacak.
Ben bir galatasaraylı olarak lefter'in onuruna, şerefine yakışır bir lig olmasını diliyorum.
herkes rum diyor ama adam türk milli takımını seçmiş üstüne askere gitmiş biri. Kesinlikle hak edilem bir sezon ismi.
hakkı yeten sezonu da bekliyoruz.
Adamlık zürriyet de değil yürektedir.
Adının lige verilmesi çok doğru bir karar.
Iyi olan sampiyon olsun.
cimbomun yine şampiyon olacağı sezondur.
(bkz: alemin kralı geliyor)
Fenerbahçe'm için öncelikle sakatlıktan uzak sonrasında tribünlerin sadece derbilerde değil her maç dolu olduğu bir lig aynı zamanda 20.şampiyonluğumuza ve 4.yıldıza da ulaştığımız bir lig diliyorum.
ilhan cavcav sezonunda gençlerbirliği küme düşmüştü, gelenek devam edecek gibi.
ilhan cavcav sezonunda küme düşen gençlerbirliği'nin izinden giden bir fenerbahçe'ye sahne olan sezondur haydi inşallah açık ve net.
fenerbahçe'nin kümeye oynayan görüntüsünden bir an önce sıyrılması gereken sezondur. lefter'in kemikleri daha fazla sızlamamalıdır.
Başakşehir'in yine yıl boyunca zirveye oynayıp bir halt yiyemeyeceği sezondur.
Şampiyonu beşiktaş olacak sezon.

Kadro derinliği ve kalitesi anlamında rakibimiz yok.
güncel Önemli Başlıklar