bugün

Melisle evlenmek. Ay hadi insallah.

2017 yılında yazarları bekleyen sürprizlerdir.
Bi bok beklemiyorum. Yıllardan, insanlardan bi bok beklemem ben. Sizde beklemeyin, sıfır beklenti sonsuz mutluluk demektir.
Beklemiyorum,gelmesin.
Dünya barışı kikikikihihihahahhaöhm. Bi gelsin de düşünürüz. Çizgimi bozmadan diyorum ki; bol kazanç bol başarı canlarım. Insanın yakıtı başarıdır zirâ.
12. Nesil.
11. Nesilin çektiği çileye bir son verin artık.
2 mılyon dalor kadar para getirsin de emekliliğe ayrılayım artık..
Ailem sağlıklı ve mutlu olsun yeter.
mezuniyet.

yeditepe yedi sene sonuçta.
göte gelmemeyi bekliyorum amk yoruldum.
kıbrıs elimizden gitmiş olacak. at fava bekle.
uzun zaman önce bişey beklemeyi bıraktığımdan, 2017 den bişey beklemiyorum. istediğim her şeyi kendim yapmak zorunda olduğumu da bu sene anlamış bulunmaktayım. dua ile ummak veya ümit etmekle olmuyor hiçbirşey.
kafa dengi bir arkadaş. huzur ve beyaz çikolata.
iyi bir üniversite kazanmak.
Bir çift meme.
Para huzur ve seks.
En önemlisi sağlık, mutluluk, huzur ve dünyada yaşayan tüm insanlar için hayırlı bir yıl olması.
2016 yılında yaşadığımız olayların bir daha yaşanmaması. Ülkemiz için terörsüz, can kayıplarının yaşanmadığı güzel bir yıl olması.
çomarları ( tekrar tekrar yazdırmayın kimlere dendiğini ) terörist vatan hainlerini, terlikli vahşileri, cinsiyetçi sapıkları, pedofili şerefsizlerini, trolleri ve ahlak bekçiliği yapıp alttan alttan her türlü sapkın ilişkiye girenlerin alayını etkileyecek bir virüsün dünya üzerinde hüküm sürmesidir.

bu kansızlar temizlenirse dünya yaşanır bir yer olur aksi halde bugünkü gibi kan, gözyaşı, cinayet ve ahlak zabıtası kılığındaki aşağılık sapıkların sebep olduğu huzursuzluklar ile geçer gider bu senede..
huzur.
çoğul bir isteğim yok, tek isteğim huzur.
son 5 yılın acısını çıkaracak kadar huzur.
huzur.
Bekleyenler çıksın kasıyor.
Diploma.
A2 ehliyeti ve motorsiklet. Birde arkama binip bana o sıcacık elleriyle sarılabilecek şirin mi şirin bir sevgili.
yeter artık bir yakınım bile ölmesin artık ya da siktir et lan ölürse ölsün zaten benim yakınım yok.

artık beklenti içerisinde değilim ben.
Ne bekleyeceğim allah aşkına? Vermez, alır net.
iyice boka sarmasında. bi bok beklediğimiz yok.
(bkz: 2016 artık geri ver geri veremezsin aldıklarını)