bugün

tartışılması gereken konu.

adamların kongresi daha geçen yıl fetöcüleri ihraç edemedi. bu yıl fethullah gülen'in sloganını pankart yaptılar yalandan soruşturma açtılar sonra tık yok. görsel

adamlar bağıra çağıra devlete meydan okurken nasıl oluyor da hala kollanıyorlar, düşme potasındaki takımın bile hakkını yiyerek nasıl galatasaray'ı zirvede tutuyorlar. nasıl oluyor arkadaşlar bunlar.
https://www.youtube.com/watch?v=Po9PGqM8JDU
kuşlar başladı yine ciyaklamaya. boş yapmayın, eğilin.
aziz yıldırım devlete çok kafa tuttu.beşiktaş yeteri kadar üstüste şampiyon oldu.
Gerçek şampiyon sahaya çıkınca kuş dalaşı bitti.
Ağlamayon piçler, kral geri döndü.
tinercilere bak hele. cenk tosunun uyduruk penaltılarıyla, quaresmanın görmediği kırmızı kartlarla, bjkli tff yönetimiyle son 2 senedir şampiyon olanlar diyor bunu.
insallah kalan 4 hafta akil almaz hakem hatalariyla kazaniriz. ozellikle besiktas macinda efsane hatalar olsun senol' un dikisleri patlasin istiyorum. cok keyifli bisey. alanya' da koyuyosun, tum ulkeden cikiyo sesi. efsane.
Fb nin verilmeyen penaltıları jansenin iptal edilen golü sayılsa şu an 4. idi.
En küçük şeyde şikeci fener yazan tipler kendileri hakemle kazanınca küfrederek niye üste çıkmaya çalışıyor.

Ne alınıyorsunuz ibneler sizin anladığınız dilden konuşuyor herkes.

Ben fenerbahçe hakem faktörüyle kazandığı zaman hakemlerde insan hata yapar diyen galatsaraylı duymadım.
fenerliler de olaya yeni uyandılar. günaydın. biz sezon başından beri galatasaray'ın ne kadar kolladığını söylerken siz hala 'bijim derbimij dünya derbişi" diye birbirinize kırıtıyordunuz.

esas mevzuya gelirsek: (bkz: riva arazisi peşkeşi ve galatasaray ın kollanması)

bu yüzden fetö operasyonu yemedi galatasaray.
fatih terim tazminat davası, galatasaray taraftarı mhk başkanı yusuf namoğlu, tff'deki fetö kalıntıları.

bonus: (bkz: gs ın şampiyon olamazsak batarız diye ağlaması)