bugün

bu sene derya uluğ okyanus adlı şarkısıyla çıkış yapmıştı ve o zaman bayağı çalınıyordu. ilk ayları 7. sınıftaydım. okula gidip geliyordum. akşam saat 9 da yatıp 10.30'ta yatsı namazı için tekrar kalkıp yorgun halde abdest alıyordum ve sonra tekrar yatıp sabah 6'da okul için kalkıyordum. yataktan bir türlü kalkasım gelmiyordu. bu yılda irem ablamın dantel şarkısı da çıkmıştı. bu sene 15 temmuz darbesi olmuştu ve o zaman yeğenim hastanede ateşten dolayı yanlış hatırlamıyorsam serum takılıyordu. ben de teyzemlerle yazlığa gitmiştim gece karanlıktı sonra kuzenim ege de gelmişti ve yazlığa gelmiştir. teyzem salaların okunduğunu söylemişti. 15 temmuz sonrası güneşli bir sabah vardı. ben teoga çalışıyordum bu yılda. sonra bu yıl ben sıkıtıra binip hızlı bir şekilde aşağı kayıp, sıkıtırın da freni önde olmadığı için ayağımı yere değdirip düşmüştüm. kolumda yara olmuştu. sonra sarıldı kolum. 1 hafta filan havuza girememiştim. teogumda çok kötü geçmişti. teog günü hava kapalıydı. teogdan 38 yanlış yapmıştım. hem 38 yanlış yapmış hem de takdir belgesi kazanmıştım.