bugün

2015 eurovision şarkı yarışmasını birincilikle bitiren ülkede gerçekleşecektir.

edit:
teşekkür: ismimuzundiyenickimkisaolsun
(#5367531) entrysi için...
(bkz: MÜSAiT BiR YERDE BURADA PARSEL VAR)
komşunun komşuya vermeye devam edeceği yarışma.

(bkz: bülent özveren)
(bkz: geleceğe yatırım)
estonyalı hatunun fiziği ve sesi ile favorisi olduğu yarışma.

(bkz: öngörü parsellemek)
güney kıbrıs'tan 12 puanın yunanistan'a gideceği ve bir tane kuzey ülkesinin çokta iyi olmasa da iddialı olacağı eurovision yarışması.

5 yıl sonra düzenleme: 12 puan yunanistan'a gitmemiş.
%90 ihtimalle baltık ülkelerinden birinde düzenlenecek olan yarışma.
Boştur. Biz katılmadık ya hiç heyecanlı değil.
Turkiyenin katılacağı yarışma olacaktır..Ebu trtden ozur dilemis trtde katılma kararı almış.
türkiye'nin sırbistan edasıyla dönmesini istediğim şarkı yarışmasıdır.

ulusal dilde, ulusal kültürü temsil eden bir kareografi ve müzikle katılsın. muhtemelen bir daha hiçbir zaman birinci olamayacağız zaten. bari en azından milli kültürümüzü temsil eden adam gibi şarkılarla katılalım da sonra kaçıncı olursak olalım onurumuzla.

ben sertap erener'in everyway that i can'iyle 2003'te aldığı bir birinciliktense şebnem paker'in dinle'siyle 97'de aldığı üçüncülüğü tercih ederim.
Şivan perveri gonderecegimiz programin 2016 yilinda yapilacak olani.
büyük bir ihtimalle katılacağımız, ilersi yıl yapılacak Eurovision şeysi.
irem dericiyi falan yollayacağımızı söylüyor bazı yerler.
bize ikinci bir çetin alp vakası yaşatmak istiyorlarsa yapsınlar, ne diyelim.
6. Entryi giren kişi ne hissediyo acaba.
Buyuk ihtimal katilmayacagizdir.
Avustralya, ta Avustralya'dan kalkmış, gelmis katilmis, Türkiye'de katilacaktir.
isveç'te yapılacak yarışma. Zaten bir kaç yıl önce sahneleri vardı o ne ala memleket. Bunda 2-3 yıl önce isveç-norveç-danimarka şeklinde gider demiştik öyle de oldu galiba. Ancak avusturya gibi çok ilginç şeyler yapmak lazım 1. olabilmek adına. iyiki de katılmamışız dedim bu sene o puanlama neydi öyle. Fakat trt'ye göre seneye katılacağımız yarışmadır. Neyse katılalım en azından izlemek için başka kanallara ihtiyaç duymayız.
sistem değişsin diye yıllarca atar yaptık. ama türkiye tekrar döndüğünde daha çok kızacak.
komşu oylaması, siyasi oylama falan diyoruz ama bizim türkler bizi oylamasa biz ilk 10 a daha zor gireriz..

2016'da isveç'te düzenlenecek yarışma.
bir an temsilcimiz açıklandı sandığım yarışma.
takipteyiz efendim.
cankan ile katılmamız gereken yarışmadır.

ilk üçe giremezsek,

fotoğrafımı atıp ifşa olurum burada.

bu kadar da net konuşuyorum.
türkiye'nın katılacağı, isveç'te gerçekleşecek olan 61. eurovision şarkı yarışması. tek isteğim birincinin jüri oylarıyla seçilmemesi, yoksa yine hayal kırıklığı.
Yine mi yokuz ya yarışması.
Yani bu yılda mı?!

Mayıs ayında yapılacak bir yarışma için ne demeye şu anki durumdan ötürü katılmıyoruz kararı çıkıyor anlamıyorum.

Bir türlü Katıl(a)madığımız yarışma.
katılmamamızın şaşırtmadığı ancak katılacak olsak insanı hayretlerde bırakacak yarışmadır.
2015 esc'yi trt yayinlamadigi icin * 2016 icin katilmak istememize ragmen katilamadigimiz yarismadir * 2016'yi da yayinlamazsa 2017'ye de katilamayacagiz. *
yobaz akp, trt ve akp'yi iktidar yapan mhp yüzünden yıllardır katılamadığımız yarışma. gerçi bana fark etmiyor, ben her seferinde kıbrıs'ı tutuyorum.
güncel Önemli Başlıklar