bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    cumhuriyetçi adayın kazanacağı seçim olacaktır. abd nin genel çizgisi budur zira. bir ya da iki cumhuriyetçi çıkar 8 ya da 16 yıl boyunca götü başı dağıtır. sonra gelen demokratlar imaj tazelerler.

(bkz: hedef 2024)
    2 ... laisse tomber zeki
  2. 2.
    Dünya liderimiz Obama kazanır diyorum. Arkandayız uzun adam hüloğğğ...
    -1 ... mirasss
  3. 3.
    aday olmayı düşündüğüm seçimlerdir. bi elimden geçmesi gerekiyor abd nin evet.
    ... destanyazanadam
  4. 4.
    ilk satırı okudum tam şuku verecekken 2.satırı gördüm bastım eksiyi kardeşim kusura bakma.

obamanın 2 dönem kuralı yüzünden aday olamayacağı abd başkanlık seçimidir.
    1 ... ayip oluyor beyler
  5. 5.
    john kasich'te müthiş bir başkan tipi var ancak ismi kulağa futbolcu ismi gibi geliyor ki bu büyük bir eksiklik. başkanlığı bırakırsan ya topçuya ya popçuya der amerikalılar. ancak bırakırlar mı? bırakmazlar. dolayısıyla kendisini eliyoruz.

donald trump ise ben carson karşısında pek başarılı olamayacaktır.

sonuç olarak ben carson ve hillary clinton çarpışacaktır (mı?). olur da clinton'ın karşısına donald trump çıkarsa bütün paranızı hillary hanıma yatırabilirsiniz. kaybederseniz çay ısmarlıyorum.

ben carson'ın kazanma olasılığı yüksek demiştim ancak düzeltiyorum ve dediğimi siliyorum: hiç sanmam. kesinlikle hillary clinton.*

anketler gösteriyor ki:
    100% - hepsi aynı bokun laciverti
    1 ... aiger
  6. 6.
    şöyle bir durum var kazanmaları halinde;

hillary clinton:ilk kadın başkan

bernie sanders:ilk yahudi ve sosyalist başkan

ted cruz:ilk kanadalı başkan

marco rubio:ilk latin başkan

jeb bush da aile mesleğini bıraktı.

şayet donald trump başkan olursa çok şey değişecek abd ve dünyada ama bunlar iyi mi kötü mü bilinmez. göçmenlere karşı genelleyici şekilde bakıyor ama kendi ailesi almanya, şimdiki eşi ise çek ya da slovakya göçmeni. keşke sadece milyarder ve şu "kovuldun" diye bağıran adam olarak kalsaydın keşke trump...
    2 ... special one
  7. 7.
    hillary clinton ın kazanacağı seçimdir. bahse girerim. nerden mi biliyorum?

2016 abd başkanlık seçimleri

2016 abd başkanlık seçimleri
    2 -1 ... erehwyrevesi32
  8. 8.
    türkiyeden durumu baktığımızda clinton fetoya trump erdoğana destek veriyor. *.
    ... nossanossa
  9. 9.
    mehmetçik trump'ın pkklıları afedersiniz sikeceği seçimdir.
    -2 ... ubeydullah chygrizinski
  10. 10.
    Trump'ın Clinton' sandıkta domaltacağı seçimdir.
    Saldır sarı adam!!!
    -1 ... seksi koala