1. 1.
  hiç kendimizi kandırmayalım. adamlar içten içe ve yavaş yavaş bugünlere geldi. türkiye her geçen gün biraz daha arap yarımadasına kenetleniyor. eski türkiyeden eser yok. 2015'te irtica kaçınılmaz oldu. şimdiden uygar ve medeni bir ülke bulup iltica etmek lazım.

  buralar çok kötü olacak. annenize, kız arkadaşınıza veya eşinize zorla çarşaf örttürtecekler. okullarda kitap olarak said nursinin, fethullahın, tayyibin eserleri okutulacak. arapça bilmeyen dövülecek, devlet dairesinde iş bulamayacaklar. aleviler ve solcular dinciler, el nusracılar tarafından öldürülecek. milliyetçiler suudilere biat etmedikleri için küçük düşürülecekler. pkk kendi ülkesini kurup ayrılacak ama tayyibi ilelebet sultan yapacaklar. bu olaylara karşı koyanlar tayyibin polisleri tarafından yok edilecekler. ordu ve yargı tasviye edilip yerine selefi, vahabi dinci mollalar atanacak. suriye gibi iç savaş geçireceğiz. her taraf kan gölü olacak.

  o yüzden vakit varken kaçın genç kardeşlerim. medeni ve uygar bir ülkeye kaçın ki insan gibi yaşayabilesiniz. yeni düzenle taş üstünde taş kalmayacak hepimiz ortaçağa döneceğiz. bu dediklerim masalsı gelebilir. ama su artık kaynadı irtica devleti kaçınılmaz. fethullah dini lider, tayyip de sultan olacak.
  5 -6 ... narsist prens
 2. 2.
  (bkz: entry-nick)
  3 -4 ... dilci
 3. 3.
  beyni yıkanmış, korkutulmuş, sindirilmiş ve bolca sözcü gazetesi okumuş 1938'lerde kalmış bir kemalcik zırvası daha.

  edit: yazıyı okuyunca iyice dehşete düştüm. hasta falan bunlar. böyle şeyler yazmak için orospu çocuğu olmak lazım. hangi hasta ruhluysa artık. yok böyle bir propoganda.
  6 -4 ... whitelionarda
 4. 4.
  şakirtlerin yattıkları yerden, kıçlarını kaşırken gerçekleştirdikleri rüya. ayıp türk halkınındır, kemalistlerindir...
  -4 ... kanayan kanatlarla geldim
 5. 5.
  Bir kemalistin ıslak faşist rüyasından başka birşey değildir.28 şubatta da aynı mavra dönüyordu.yok şeriat geldi, gelecek gelmek üzere.2002 de ak parti için söylediler yıl neredryse 2014 oldu hala çıkmadï kemalistlerin şeriatı.
  4 -5 ... sandalye tutkusu
 6. 6.
  1. aşama: Hilafetçi yobazlarla ayrılıkçı kürtler birleşip milliyetçi/ laik/ cumhuriyetçi kesime saldıracak.

  2. aşama: Hilafetçi yobazlarla pkk'lı kürtler birbirine girecek, uluslararası güç devreye girecek, ikiye bölünecek, ülkenin doğusu ve güneydoğusu elden gidecek.

  3. aşama: Kalan göt kadar yerde, eğitim sistemi ve ekonomisi, sosyal dokusu çökmüş, kaynakları kapitülasyon yoluyla dış ülkelerin elinde kalmış bir bölgede, amaçsız, dinle, hurafeyle, korkuyla ve kanla korkutulmuş 50 milyona yakın insan toplumsal cinnet geçirecek belki araya tampon bölgeler girip bir iki ülke daha ortaya çıkacak; kıyı bölgeleri kapan ülke daha refah olacak, diğer bölge yemen'den umman'dan beter olacak.

  Arada dökülen kan, Irak, Suriye gibi yerlere rahmet okutacak. Hayırlı olsun!
  2 -2 ... asuregibisurat
 7. 7.
  uyutulan kafaların tek korkusu.
  1 -2 ... tarankeditararim
 8. 8.
  28 subat surecinde de irtica gelecekti. Baktilar gelen giden yok bari biz bi kumpas kuralimda millet irtica geldi sansin ayagi yaptilar. Bin yil surecek dendi 20 yili goremedi. Simdi yine ayni terane. Ama yemezler.
  1 -2 ... frekans
 9. 9.
  bu kış komünizm gelecek kadar deli saçması iddiadır.

  sakin olur ciciler.
  -1 ... maweraunnehir
 10. 10.
  2015'te ayrıca bunlar gelecek:

  (bkz: jurassic world)
  (bkz: independence day 2)
  (bkz: avatar 2)
  (bkz: pacific rim 2)
  (bkz: prometheus 2)
  (bkz: interstellar)
  (bkz: star wars episode vii)

  Ve son olarak... (bkz: samuel eto o)
  3 -1 ... haleos