bugün

Zor olacağı rahatça tahmin edilebilen sınavdır.
ilk 100 içinde adımın bulunacağı sonuçlar. ilkinde girememiştim, seneye nasip kısmet.
Henüz açıklanmamış sonuçlarıdır.
başlığı biraz* erken açılmış sonuçlardır.
açıklanmasına 6 ay kala başlığı açılan sonuçlar. zilyon sene sonra piyasaya sürülecek olan playstation 9 için bile başlık olduğunu düşünürsek, 6 ay pek de uzun bir süre değil gibi.

bir kez daha iddia ediyorum, unuttuğum konuları güzelce çalışıp ilk 100'de olacağım bu sınavda. aha buraya da yazdım.
entry dolacak buralar 7 ay sonra.
hiç çalışmayıp sadece 12'de çalışırsanız bu iş olmaz.
Yine girelim dereceye de sorun yok. Ilk bin garanti. Osym bir halt yemezse.
ilk iki sırayı kardeşlerin paylaşacağı sonuçlardır.
an itibariyle aciklanmamistir. eheh dur lan daha zamani degilmis.
an itibariyle açıklanmış sonuçlardır. *
geçen sene girip kazandığım dolayısıyla bu sene beni ilgilendirmeyen sınav sonuçlarıdır. ayrıca kazanan kardeşlerimi tebrik ediyorum. kazanamayan dostlarımda sakın üzülmesinler çünkü bende 2.girişimde bir yerleri kazanabildim.
Üniversitenin baraj sınavıdır. Etkisi maksimum yüzde 40 olcak.

Lys önemli olan.
Yine çalışanları Bayram ettirecek sonuçlandır.

Şimdi bazıları, yea ben dersi derste dinliyorum, falan diyecek.

Haklı olabilir, kafasında neden-sonuç ilişkilerini iyi kuruyor, farklı stratejiler deniyordur ama sonuçta yine de çalışmak elzem.
Zamanla açıklanacak olan sonuçlardır.
sınav açıklandı diyen troll embesillerin bol bol kulaklarının çınlayacağı entryler girdikleri başlık.
Yarın açıklanacak olan sonuçlardır.*
Açıklama falan yok şimdi baktım. Yapmayın yazık ınsanlara.
Salak trollerin kafasını klozete sokacağımdır.
Yalan haberdir.
en geç cuma günü belli olacak sonuçlardır. ben bugün bekliyordum şu tape olayından dolayı arada kaynar ayağına ama olmadı.
2 gün sonra açıklanacak sonuçlardır.
an itibarıyla açıklanmış sonuçlardır.
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1390
açıklanan sonuçlardır. Bekle beni nişantaşı üniversitesi takı tasarım yüzde yüz burssuz!
şaka yapılmaması gereken sonuçlardır. her ne kadar liseli diye dalga geçsek de adamlar stres ediyor bunun için, bu yüzden dalga geçilmemesi lazım. sonuçta adamların hayatını etkileyecek bir sonuç olacak bu. bu yüzden makara yapmayın, ne zaman gerçekten açıklanırsa o zaman söyleyin.
an itibariyle huzurumu kaçırmış entryler. yapmayın. hoş değil.
Açıklanıp açıklanmadığını öğrendiğinde bunu gerçekten sikine takacak sözlük yazarlarının bu saatte sözlükte ne işleri olduğunu merak etmeme sebep olan başlık. Gidin ders çalışın amına koyiim burada ne işiniz var?

Gece gece sinirlendim yea. Neyse. Abuk sınavın subuk sonuçları. Bunun yüzünden bir sürü zaman, efor harcıyor insanlar şu salak üniversitelerde düzgün bir bölüme girebilmek için. Ülkede hukuk bile yok olmuş biz daha neye çabalıyoruz anlamıyorum zaten. Çalışın çalışın. Eğitim şart vesselam. Muck.