bugün

Sol framede başlığı gördüğümde açıklandığını sandığım sınavdır.
22:15 itibari ile açıklanmamış canımı sıkmış lanet sınav.
Açıklanması bu kadar uzun sürdüğüne göre altından bir bokluk çıkması yüksek olan sınav.
nihayet açıklanan sınavdır, ama yoğunluktan dolayı giremiyoruzdur.
henüz açıklanmamıştır, ösym'nin sonuç sitesine girilip kontrol edilmiştir.
Açıklamasından ümidi kestiğim sınavdır. Bunca zaman oldu ses seda yok, unuttular heralde.
Bu gece en gec yarın açıklanacak sinavdir. Kesin bilgi yayalim.
Ne bahtsiz adamim ya. ilk defa sinava girdim unuttular aciklamayi iyi mi.
30 günü görmeden açıklanmayacak sınavdır. sonuçta fen lisesinden, kolej mezunundan sınava giren değil anadoludan düzden meslek lisesi meunlarından sınava girmiş çoğu gelecek kaygısı taşıyan bir kısmı da asgari ücretle çeşitli işlerde çalışan insanlar girmiştir sınava. ösym ne kadar değer verir bu sınava sanıyorsunuz. ygs lys yi açıklaması 1 haftayı geçmiyorken bu sınav 30 güne kadar açıklanmayacaktır. zira geçen yıl da öyle olmuştur.
hala açıklanmamış sınav.
Açıklandı. Vay be benim gibi ezik ve utangaç biri böyle haberi verme kısmetıne nail oldu. sevindim. Ben de 67 almısım kütüphane çalışanı olurum inşallah. Orda kimseyi ezmıyorlar.
gerçekten acıklanmıstır.
60 bininci olduğum sınav. azcık çalışılsa 90'dan aşağı alınmaz.
Bilindik bir klişe olarak çalışmadan girdiğim sınav. Tabi bu puanla Babayı mı yoksa iyi bir şeyler mi alırım bilmiyorum. Okulu bırakıp memur olasım, hemen yuva Kurasım var*

Edit: aleksander Dimitri nikolayevic isimli arkadaş uyardı, babayı almışım. Çalışmayan kafama sıçayım, üniversiteye devam o zaman.
öncelikle inşallah herkes için hayırlı sonuçlanır.
sıralamanın 1050 olmasının birşeyi değiştirip değiştirmeyeceğini öğrenmek istediğim sınav.
mesela izmir de bir yere yerleşebilir miyim (üniversitelerde masabaşı iş tercihimdir.)

bilenler aydınlatsın.
henüz açıklanmamış olan sınavdır.
an itibari ile açıklanmış tır.
annemin sirf kendini denemek icin girdigi sinav 1100. siraya yerlesmis. Bu kadin hep boyle tam sayi seviyor.

O degil de kiskandim. Ben olsam bu siralamayi tutturamazdim herhalde. Kadin gelmis 60 yasina.
Hiç matematik yapmadan ve çalışmadan öylesine girdiğim sınav 70 puan almışım bir yıl hazırlanılsa 90 rahat alınır.
yazarların burda şu sıradayım nolur. ay hiç çalışmadım gibi sikimsonik bir sınavdan hava atma çabalarına neden olmuş sınavdır. işi olmayan, gelecek kaygısı olan zorda olan herkesin yerleşmesini istediğim sınavdır.
bazilarinin ay hic calismadim kuzum yhaa cigirmalariyla sonuclanan sinavdir. bizene amk callissaydin da daha yuksek alsaydin.
Çalışarak girenin olmadigi sinav.
Anasını sikeyim bu sınavı okuyanlarin. 90 netin üstünde bekliyordum 80 net geldi 87 puanla 6000'de kaldim olacak şey degil, birileri çok fena hakkımızı yiyor zehir Zıkkım olsun amk, orospu çocukları sizi.
81 puanla 43024. olduğum sinavdir.
hic calismadan 77 kusurle 105 binlerdeyim. 3 tane matematik sorusu yaptim. beyler uniyi bitirir bitirmez ogretmenlige atanabilirmiyim ?

bok mu varda eksiledin amq