bugün

türkiye ekonomisi için iyi bir gelişmedir.

uzun seneler çok büyük bütçe açıkları verdi türkiye. Bütçesini doğru düzgün yapamayan ülke konumundaydı.

http://www.bloomberght.co...netim-butcesi-fazla-verdi
(bkz: Söz şimdi kemalistlerde)

Kurban olduğum verdikçe veriyor.
(bkz: söz şimdi paralelcilerde)

kurban olduğum sevdikçe seviyor.
ekonomi fazla vermişse, ekonomide sıkıntı var demektir. ekonomi ''vermiş'' sonuçta. ''Veren'' ve ''Alan'' memnunsa sıkıntı yok.
bize niye hiç fazla vermiyor bu bütçe diye sorasım geliyor..
benimde ay sonu 10 lira fazla çıktı. nasıl sevindim anlatamam. hemen sigara aldım.
merkezi yönetim bütçesi diyor haberde ama bizim zerzevat garip bir propaganda peşinde. türkiye ekonomisi ile ilgili hiçbir fikir vermez sadece tatil dönemi olan ağustos ayının rakamları ki merkezi yönetim gideri ile ekonomiyi birebir ilintilendirmek "imf'ye borcumuz kalmadı yea!" diye böbürlenen ama kıçındaki büyüyen açıktan farkında olmayan kafasızlara göre bir iştir...
Dillendirilirse sifirlanacaktir. Susun.
istatistik, "sayılarla yalan söyleme bilimi" olduğundan dolayı, inanılmayacaktır.
Milleti vergi yukuyle ez sonra ekonomi fazla verdi.oh ne ala memleket.
Tehlikede olan meblağdır: hırsız duyarsa, "aa, fazlalıkları ben alayım da boşa gitmesin" diyebilir. Aman diyim.
(bkz: ekonomi ile oynarken bir sıfır fazla koymak)

ekonominin fazla vermesini iyi bir şey sanan cahilleri ortaya çıkarmıştır.

gerçekten ekonomi çok iyi, her şey rayında. oley be.
ocak- ağustos döneminde ise 2,7 milyar tl'lik bir açık vardır. neredeyse denk bütçeye doğru gidilmekte.
yaşı geçki olanların ; bugünleride mi görecektik dediği durumdur. ergen mallar bilmez tabii. ulan hayatımız açık kapamakla geçmişti.
(bkz: at yalanı siksinler inananı)
inandırmayan bütçenin durumudur.

o parayla hakim ve savcılara zam yapılır ve konu konu kapanır.
güncel Önemli Başlıklar