bugün

cehennemde göte girecek başlıklar.
ulan işiniz gücün zarf, bi bitmediniz amuha koyyum.
kıyamete kadar mümin bulacaktır bu din. sen iman etmedin diye islam bir şey kaybedecek değil ya...

cevdet paşa'nın deyimiyle, ''mezdek mezhebinin artıkları''nın meselesi bunlar, bizim değil.
insanların bir tanrıya inanıp inanmamasını dert edinen yazar söylemi. Tanrının varlığı da yokluğu da net bir şekilde kanıtlanamadı ve uzunca bir süre de böyle devam edeceğe benziyor. Bu yüzden insanların inançlarını da inançsızlıklarını da rahat bırakın. Adam olun lan. Gerildim ya la.
Babaanneleri maymunla çiftleşmis evrimci insanımsi söylemi.
Önceki yıllarda olduğu gibi 2013'te de Allah'a inanan kişidir.
Bizzat kendim oluyorum.
maymundan geldigine inanan kişiden daha hayırlıdır.
'maymundan geldiğine inanan kişiden daha hayırlıdır' vb. cümleleri kurabilecek kapasiteye sahip insanlardır genelde.
ulan be dallama, yıl olmuş 2013 -hatta 2014- hala evrim teorisi deyince 'maymun!' diyen o beyninle ziktir git yaşama. yazık ediyorsun bize. benim yerime kim bilir kaç metreküp oksijen tükettin. ziyan etme şu oksijeni, senin yerine daha güzel amaçlar için kullanabilecek o kadar insan var ki.
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
Toplum baskisinin ürünü. Gençlere özgür bir düşünce ortami saglandigi takdirde toplumumuzda pek görüleceğini düşünmediğim, düşünemeyen(düşünmesine izin verilmeyen) insan tipi.
2013 yılında hala milletin dili dini kıyafetiyle uğraşan insandan daha hallicedir.
saygı duyulamaya hakkı olan insandır.
kim neye isterse inanır efenim.
not: ben patatese inanıyorum.
2013 te hala allaha inanmayan insan. üstelik 2014 oldu nerdeyse.
Yil 2013 olmus hala insanlarin inanc ozgurlugune laf atan insanlar var.
2013 değil 2123 olsa da 5123 olsa da çok şükür itikatten vazgeçmeyiz.
Allah'ın varlığının kanıtıdır. Anlamayan için açayım, demek ki var ki hz.ademden buyana ismi hala zikrediliyor. Olmayan bir varlık bu kadar yıl hurafe olarak yasayabilir mi?
Evrendeki mükemmel düzenin , insan ve hayvan anatomisinin , doğanın ve çevrenini mükemmel uyumunun vb. gibi bir çok şeyden haberi olmayan insan beyanıdır . hem sanane adamın inancından ?
fetoşun aduketlerinin isabet etmesinden sonra inancı bir kat daha artmış insandır.
şahsi tercihidir. KimseYI ilgilendirmez.
ölünce haklı olduğuna sevinecek insandır.
inanmak ya da inanmamak kendi tercihidir... inansın ya da inanmasın alttaki video yu izlemesini tavsiye ederim.
http://www.youtube.com/watch?v=O2TvpoU7S0I
2013 yılında hala Allah'a inanmayan insandan daha düşüncelidir.
Komik insandır. Yaklaşık 100 yıl sonra bunların nüfusu yarı yarıya düşer merak etmeyin. Kötü olan bizim döneme denk gelmeleri evet.
sene 2021 aq... hatırlatayım dedim.