1. ?.
  sizleri düşündük, "seneye de giyersin" dedik, bi numara büyük başlık açtık.

  evet efendim. sene olmuş 2013, hala kurtlar vadisi pusu adlı diziyi izleyen insan. akıl mantık almıyor lan. allah akıl fikir versin diyor, huzurlarınızdan ayrılırken; kurtsuz, vadisiz, pususuz günler diliyorum, esen kalın...
  2 -3 ... mavi balina hem de minik
 2. ?.
  ülkenin 10 yıldır bütün bilinmeyenlerine ışık tutan efsanevi diziyi 2043 senesine kadar devam etsede izlemeye devam edeceğimiz gerçeği.
  3 -3 ... rhett butler
 3. ?.
  Gerçekten ilk 97 bölümüyle efsane olmaya adaydı, keşke 97. bölümün sonundaki mahkeme sahnesiyle tamamen bitseydi dizi. Devamında çekilen Kurtlar Vadisi Pusu serisi gerek senaryosuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla tamamen hayal kırıklıklarıyla dolu.
  4 -1 ... ultranormal
 4. 0.
  güncel konular üzerinden hareket eden tek dizi olan kurtlar vadisi istenirse 20 yıl sonra bile yayınlanabilir ve izlenebilir..

  izleyinde neyin ne olduğunu görün, birçok gerçekler açığa çıkartılıyor vadide.

  dizinin senaristleri iyi bir ön görüye sahip olmakla birlikte mükemmel bir analizci diyebiliriz.

  beğenerek izlememize saygı gösterilmesini beklememiz dışında, vadide sadece mafyacılık oynanmadığı, birçok gerçeğin açık açık anlatıldığını hatırlatalım.

  yani; yok 2013 yılında bu dizi izlenir mi, yok izleyenlerde sorun var gibi bıdı bıdı yapmayalım, dizinin önemli bir misyonu var, izlemiyorsanız yorum yapmayın boş boş allaseniz.
  6 -1 ... katmerli hedonist
 5. 1.
  Gündemi gerçek dünyadan değil de dizilerden takip eden akıl yoksunu insanları ortaya çıkaran konu.

  Gerçekleri dizilerde arıyorsanız sizin bütün gerçeklerinizi medya patronları belirliyor demektir. Sonra ver elini paranoya!!
  1 -3 ... 80 the city
 6. 2.
  saçma sapan insandır dizinin eski tadı kalmamıştır tamamen para kazanmak amacıyla çekilmektedir.
  ... bakmasanalan
 7. 3.
  delikanlılığı kurtlar vadisi izleyerek öğrendiklerini sanan taklitçilerin yaptığı devamlılıktır. dizi sonunda herkes omzuna ceket atılmış kızlara sataşılmaktadır.
  -1 ... benligine ben katan adam
 8. 4.
  Polat alemdar neredeyse 10 yıldır yüzlerce kez vuruldu , ama adam hala ölmedi. Bu diziden adam olmaz.
  -1 ... ulaskilicaslan
 9. 5.
  türkiyenin gerizekalı insanıdır.
  2 -1 ... 1nat
 10. 6.
  iskender büyük öldüğünden beri izlemedim kurtlar vadisini. arada tnt deki yayınlarına denk geliyordum ve çekim kalitesi çok düşmesine rağmen hala izleniyordu. kurtlar vadisi artık kült olmuştur. kemik bir hayran kitlesi vardır. isterse 10 sezon daha devam etsin izlenir.
  1 ... stackoverflov