bugün

kız adaylar daha başarılı olmuş açıklamalara göre.

ayrıca ege üniversitesini yazmayı düşünenler hazırlık kitapları için mesaj kutumu şenlendirebilir.
sonunda açıklanmış sınavdır.beklediğimden iyi gelmiştir.411 sıram 9bin870(ts 2) zaten sözelciyim..herkes için hayırlısı.
Geçen sene aynı puanlarla en az 20.000 geride sıralamaya sahip olunan sınav.
Herkes o kadar düşük yapmış ki dedirten sınav.
hayallerimizi yıktın dedirten sınav.
yine ve yeniden ilk 1000'in uludağ sözlükten çıktığını göstermiş sonuçlardır.
Artık Gönül rahatlığıyla dürüp götümüze sokabileceğimiz sonuçlardır. Geçmiş olsun.
matematikte rekora kostugum sinavdir 80 sorudan 52 tane isaretledim 19 yanlis geldi AQ.
ilk 50 nin uludagdan çıktığı aşikar. baksanıza herkes başarılı herkes ilk 1000 de.
nihayet açıklanan sonuçlardır.

ayrıca tercihleri hangi tarihler arasında yapacağımız konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

edit: 8-18 temmuz arasıymış.
ulan hani herkesinki kötüydü hani herkes seneye kalıyodu hani herkes sıçmıştı sorularını sürekli sorduğum sınavdır sonuçlarıdır. millet sınavdan çıkınca çok kötü çok kötü diye zırladı ama çevremdekilere bakıyorum lan hepsi on binde. bi ben aptallar gibi sıralamamı geri götürmüşüm. tıp istiyordum ama babayı aldım sanırsam bu sıralamayla. tercih de yapacağımı pek sanmıyorum. millet üniversite seçimi yaparken ben dershane seçimi yapacağım. hele bi öküz var bizim okulda ve dershanede. çocuk 5 binden 200 lere çekmiş amk. ben ağlamayayım da kimler ağlasın. bir de şimdi fotoğraflar falan da asılır billboardlara o zaman işte tam sıçacağım. sonuç olarak bir senemi çalan ve hayatımın değişmesine sebep olan ösym'ye en içten teşekkürlerimi sunuyorum. seneye bekle beni ösym.
not: fen lisesinde okuyorum.
dipnot: bekle beni ygs fem simetri.
bana ftr kazandıramayacak sonuçlardır.

şimdi işin yoksa git öğretmen ol.
iki sene önce 70bin iken şuan 10bininci olduğum sınavdır. (bkz: sil baştan).
üniversite son sınıfta girerek tm-2'de* 7082. olmamı sağlamış sınav. 4 sene önce girdiğimde daha kötüydü sonucum. stressiz rahat girince daha iyi oluyor demek ki. başarılı olan arkadaşları tebrik ederim. umarım diledikleri yerlere yerleşirler. istediği sonucu alamayanlar da üzülmesin, seneye daha iyi çalışıp, heyecanlarını yenerlerse başarabilirler.
Seneye tekrar girmemi sağlayacak sonuçlar demiştim. Tm3 bile 90000 lerde lan. Bu ne? Seneye bunu daha da yükseltmeliyim.
Gerizekalı olduğumu kanıtlayan efsane sınav.
Mf4 274 puan 137 bin sıralama.
bir baltaya sap olamayacak yazarları göstermiştir.
gelin de alay edeyim sizle.
sonrasında hangi şehir, hani bölüm diye kafa kurcalayan sınav.

akdeniz üniversitesi tıp fakültesi öğrencisi olarak sınav sonrası kararsızlığı çeken arkadaşlarla sohbet edebilirim.
dil-1'de 14.269, dil-2'de 15 bin kusur siralamayla istanbul'daki devlet unilerinden hangi bolumler gelebilir bilenler ozelden aydinlatirlarsa sevinirim.
''ankara'da okucam ben,'' ''uluslararası ilişkiler okucam ben'' diye çığıran tuzlu erik için al sana ankara ama felsefe oku demiştir. emeğim,bir yılım,çabam, bütün fedakarlıklar... hepsi boşa gitmiş gibi.
not: dikey-yatay geçiş sınavları hakkında bilgilendirmeye gönüllü insanlar varsa şayet,zevkle dinleyebilirim onları.
göte girendir, hayal yıkandır, kandırandır, oftur ya. bir sene çalandır ayrıca da.

bildiğin 80bin be. kafamı duvara çakacağım.
hukuk okumak isteyenleri ve izmirde okumak isteyenleri bilgilendirebilirim. Tercihlerde de olabildiğince yardımcı olmak isterim. Şimdiden üniversiteli sayılırsınız hadi yine iyisiniz len. *
tanım: bugün, yedi gün gibi ösym için rekor bir sürede açıklanan sonuçlardır.
çalışmaya çalışmaya adam unutuyor azizim bilgileri bunu öğretti bana bu sonuçlar. edebiyatta 17 yanlışım var lan. şok içindeyim gelmez sanırım tarih neyse seneye bir daha girer miyim bilmiyorum. iyi sonuç alan arkadaşları tebrik ederiz.
Ts-1 ve Ts2 de 55er bin sıralama gelen sınavdır. Konya'da Edebiyat fakültesi düşünüyorum ancak bu sıralamalar ile gelir mi a dostlar? Formasyon diye bir sikten bahsediyorlar herkes Fen Edebiyat Fakültelerine yığılacak falan diyorlar bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi işin aslını?
ts de 20 binde olduğum sınavın sonuçlarıdır. istanbuldaki iletişim fakülteleri ya da ankara,izmir,esk,ant daki fakültelerde olanlar bir danışıklık ederse mutlu olurum. keza ikinci öğretim olabilir fark etmez.
işletme mi iktisat mı yoksa bir ihtimal kıbrısta mütercimlik mi?
(Kıbrısta yer ve yemek sorunu olmayacak olumsuz o yönleri çıkarıp sadece üniversite ortamlarını yazarsanız sevinirim.)
Bugun 13.00te aciklanan sonuclardir.

Erzurum, erciyes ve sivasta metalurji okuyan ya da bilgisi olanlarin yardimini beklemekteyim.