bugün

Aciklanmistir.

Ulan 2013 oldugunu basliga girince farkettim Allah evlerinize atesler salsin. Yapmayin boyle seyler.
açıklanmıştır. (bkz: eksi verenin evlerine ateş salsın)
mutluluktur.
edebiyat öğretmeni olacağımın haberini vermiştir.
geçen seneye göre daha iyi bir derece yaptığım sınavdır.(ne kadar iyi, o tartışılır) geçen sene ts 1 ve ts 2 79 bin-82 binler arasıyken bu sene ts1 35 binlerde, ts 2'de 27 binlerde.. sözelim.. ve yardımlarınızı bekliyorum. bir mesaj uzağınızdayım!
yüzleri pek de güldürmemiş olan sonuçlardır. hatta sağlam sokan sonuçlardır. tamam ağzıma sıçmış olan sonuclardır. *
ilk sene 204 bin bu sene 116 bin olduğum sınav.
iNSANIN TÜM HAYALLERi DARMADUMAN EDEN SiKiK SINAVIN AÇIKLANMASIYLA DAHA DA DARMADUMAN OLMA DURUMUDUR.
ösym ye hakaret ettiren sınav.hak ettiğimin yarısını alamadığım sınav. tm2 60 bin. özel hukuk mu okuyayım seneye mi bekleyeyim sorusuna cevap arıyorum. hayatımda ilk defa calıstım dört seneyi bi senede ancak bu sekilde hallettim. hicbi bok bilmeden basladım bi sene calıstım bu kadar oldu. napayım simdi? denemelerin yarısı kadar yapamadım lys de heycandan.
bilkent üniversitesi hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim ama kıçınızı kaldırıp okula gelirseniz zaten bir sürü arkadaşımız sizi tanıtım turları adı altında okulun reklamını yapmak için sizi bekliyor olacak, kırmızı kırmızı t-shirtlü onlardan destek almanız daha iyi olur. hem beni yormamış olursunuz.

http://www.bilkent.edu.tr...ission/adaybilgi/tur.html
otomotiv mühendisliği okuyan arkadaşlardan yardım beklediğim sınavdır. lütfen mesaj kutumu aydınlatın.
ösym nin düzenlediği üniversite giriş sınavının sonucudur.

ulan sözlükte ammada çok liseli varmış amk. hasiktir bi garip oldum lan.
hayal yıkan sonuçlardır. tm'3 te 33binlerdeyim.
not: yardımcı olmak isteyenler pm pls.
kılavuzla sabahlamaya sebebiyet veren sonuçlardır.
yazar arkadaşlarımızı üniversiteli yapacak olan sınavın sonuçlarıdır. yazar kardeşlerime tavsiyem okumak istedikleri okulu ve bölümü yazsın.
' aman sene kaybı yaşamayayım. ' gibi yanlış bir düşünceye kapılmayın. bir sene daha çalışın. Meslek ve okul seçiminde bilgisiz ve konuyla alakasız kişilerden yardım almayın. Seçeceğiniz okulun/bölümün hocalarıyla bizzat görüşün. yoksa Allah korusun her sabah okula küfrede küfrede gidebilirsiniz.

Hayırlı, güzel, neşeli bir tercih dönemi geçirmeniz dileğiyle.
sonrasında hangi şehir, hani bölüm diye kafa kurcalayan sınav.

akdeniz üniversitesi tıp fakültesi öğrencisi olarak sınav sonrası kararsızlığı çeken arkadaşlarla sohbet edebilirim.
ösym'nin yine yeniden çabucak açıkladığı sonuçlardır.

matematik bölümü hakkında bilgi almak isteyenler hiç özel mesaj atıp da yorulmasınlar. buradan söylüyorum, yazmayın.
sözelde 4600. olarak hayalleri yıkan sınavdır.
allah belanı versin ösym.
sayısalcı biri olarak hiç çalışmadığım, öylesine girdiğim sınavların kendi alanımdan daha yüksek olmasını hayretler içinde izlediğim sonuçlar. ayrıca mf3 de ygsdeki sıralamamdan 3 bin kişi ileri çekmeme rağmen okul puanım beni acımasızca eski sırama geri döndürmüştür. vay arkadaş bu ösym yememiş içmemiş beni şaşırtmak için her yolu denemiş.
Tmde 320, tsde 370, dilde 450 yaptigim sinav. Komik olan ise tmciyim.
Edebiyatta genelde uc yanlis yapmama ragmen on dokuz yanlisla kafayi yememe sebebiyet vermistir.

Bekle beni bahcesehir psikoloji.
Bugun 13.00te aciklanan sonuclardir.

Erzurum, erciyes ve sivasta metalurji okuyan ya da bilgisi olanlarin yardimini beklemekteyim.
işletme mi iktisat mı yoksa bir ihtimal kıbrısta mütercimlik mi?
(Kıbrısta yer ve yemek sorunu olmayacak olumsuz o yönleri çıkarıp sadece üniversite ortamlarını yazarsanız sevinirim.)
ts de 20 binde olduğum sınavın sonuçlarıdır. istanbuldaki iletişim fakülteleri ya da ankara,izmir,esk,ant daki fakültelerde olanlar bir danışıklık ederse mutlu olurum. keza ikinci öğretim olabilir fark etmez.
Ts-1 ve Ts2 de 55er bin sıralama gelen sınavdır. Konya'da Edebiyat fakültesi düşünüyorum ancak bu sıralamalar ile gelir mi a dostlar? Formasyon diye bir sikten bahsediyorlar herkes Fen Edebiyat Fakültelerine yığılacak falan diyorlar bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi işin aslını?
çalışmaya çalışmaya adam unutuyor azizim bilgileri bunu öğretti bana bu sonuçlar. edebiyatta 17 yanlışım var lan. şok içindeyim gelmez sanırım tarih neyse seneye bir daha girer miyim bilmiyorum. iyi sonuç alan arkadaşları tebrik ederiz.
hukuk okumak isteyenleri ve izmirde okumak isteyenleri bilgilendirebilirim. Tercihlerde de olabildiğince yardımcı olmak isterim. Şimdiden üniversiteli sayılırsınız hadi yine iyisiniz len. *
tanım: bugün, yedi gün gibi ösym için rekor bir sürede açıklanan sonuçlardır.