bugün

Sınava girenlerin kimisini üniversiteye,kimisini ise +2. seneye götürecek sonuçlardır.
açıkla lan ösym! tarzı yorumlara neden olacak sonuçlardır.
buradan sol frame de çıkacak bir çok kişi açıp son yoruma bakacak o yorum benim yorumum.
kimseye kulak asmayın çalıştığınız kadar yapın sonra istediğiniz bölüme gidin yada tekrar tekrar girin 5-6 kere girdim ilk sene ki aklım olsa kimseyi dinlemezdim ve burnumun dikine giderdim bu serüven içerisinde çok insan tanıdım . çok yer gördüm ama konuşanlar hala susmadı bu sefer ben akıllandım dinlemiyorum kimseyi . ortalamanın üstünde bir üniversitede iş bulunca çok para alacağım bir bölümde okuyorum hayat beni buraya itti bakalım neler olacak diye bekliyorum. bu senede girmeyi düşünüyorum , iddaaya girdik arkadaşla ben çalışmadan girip onun çalışarak aldığı puanı geçerim dedim bakalım 70 cl tekila kime gidecek...
Merakla beklenendir.
gördükçe oğlum yapmayın lan olunan sonuçlardır.
bir an heyecan yaptırandır.

açıklandı sandım.
önümüzdeki hafta içi açıklanması beklenen sonuçlardır.

10 gün kadar süre geçtikten sonra da 13'ü 14'ü gibi tercihler başlayacak.
başlığı görünce vücuttaki adrenalin seviyesini maksimuma çıkaran sonuçlardır. oğlum bu kadar erken hareketlendirmeyin şu başlığı lan ayıp!
bir an önce yüzlerce öğrenci tarafından açıklanması beklenen sonuçlardır.
başlığı da görünce açıklandı sandım, kalpten gidecektim.
pek çok yazarın görünce kalbine inmesine rağmen bir güzel de entry girdiği başlık. bu ne tezat?
yazarların Hep birlikte anlaşıp "bu başlığa entri girelim de millet heyecan yapsın" dediği başlıktir.

Merakla beklenen sonuçlar.
An itibariyle Ösym başkanın yaptığı açıklamaya göre bir grup optik cevap anahtarının kaybolması sebebiyle açıklanması 1 ay ertelenmiş.
en fazla bir hafta içinde açıklanmasını beklenen sonuçlar.
ali demir sürpriz yapacağız demişti belki yarın belki yarından da yakın olabilir aman dikkat.*
ayrıca yemişim puanını bana sıralamamı söyle diye haykırmak istediğim sonuçlardır kendileri.
başlığı canlı tutun atraksiyon oluyor*
geleneği bozmayıp bir sabahın körü açıklanacaktır. siz de şişik gözlerinizle ekrana bakakalacaksınız kıyamam.
çok büyük ihtimalle açıkladığı anda ösym'nin sitesi yine kilitlenecektir.
bu kadar çok entry girilince açıklandı sanılandır.kalbe düşman mısın yahu valla kriz geliyordu.
heyecan iyidir dikkati canli tutar.
an itibariyle açıklanmıştır.
açıklanmamis sınavdır.
sınava giren herkes iyi geçti diyor ama hepsi düşük alıyor. anlayamadım gitti.
vücuttaki adrenalin seviyesini yükselten, puanımdan çok sıralamamı merak ettiğim sonuçlardır. Önümüzdeki hafta büyük bir ihtimal açıklanır.
liselilerin dört gözle beklediği sonuçlar. birçoğunuz seneye kalacaksınız zaten. sıkıntı yapmayın o kadar.
öğle saatlerinde açıklanacak sınavdır.
(bkz: oturduk bekliyoruz)
Aciklanmamasi gereken sonuclardir.
güncel Önemli Başlıklar