1. 1.
  galatasaray'ın maestrosu selçuk inan'ın yerlerde sürünen performansıdır. sakatlıkla birleşince 2.lig ayarında bir futbol sergilemektedir. geçen sezonlara saygımız sonsuz ama, futbolda dün yok bugün var! bugün de tablo berbat! ber-bat!
  3 -1 ... klimandjaro
 2. 2.
  tek sebebi galatasaray'ın 4-3-1-2 oynamasıdır.

  4-5-1 veya 4-4-2 oynanırsa tekrar eski selçuk'u göreceğiz.
  -2 ... jimmy tudeski
 3. 3.
  drogba denen herif rakip sahanın hangi tarafında olursa olsun duran topu alması ve direkt kaleye çekmesi selçuk inanın düşüşüne neden olan etkenlerin birinci sırasında...
  1 -1 ... zorlu12
 4. 3.
  hemen takas seçeneklerini masaya yatırmamız gerektiğini düşündürten düşüştür. hazır altın düşmüşken bizdeki liraları (fenerbahçenin herhangi iki orta saha oyuncusu) altına (selçuk inan) yatırsak? ölüsü bile topçu la adamın.
  -1 ... ben saksi degilim ki
 5. 4.
  olsun canım gs.nin başka takımlarda olmayan kadro derinliği var yaa, hani rüya takım yaaa,

  selçuk olmasa ne farkeder kiii!!!
  1 -2 ... manetto
 6. 5.
  Fernandes in onlenemez yukselisi yuzundendir. Oyundan dusurdu selcuk u fernandes reyiz.
  1 -1 ... frekans
 7. 6.
  Abartmaya gerek yok ortalamanin biraz ustunde olan turk oyuncusudur olmasi gereken performansi budur ne bir tugay ne bir emre olabilir..
  1 -1 ... afgani
 8. 7.
  duran topları iyi kullanmak ve defansında boş alan bırakan takımlara karşı oynarken ilerideki arkadaşlarının önüne iki uzun top atmak dışında hiçbir özelliği olmayan ve istisnasız her avrupa maçında* ortadan kaybolan selçuk inan'ın düşüşüdür. kabul etmeseniz de o hiçbir zaman üst düzey avrupalı orta saha oyuncularıyla karşılaştırılacak seviyede olmadı.
  1 ... hangar