bugün

açılması istenen başlık: 2013 2014 sezonu türkiye süper ligin en başarılı teknik direktör anketi.
türkiye'de yazarlara göre en başarılı teknik direktörü anketidir.

http://anket.uludagsozluk.com/s/6442/

ankette 12 takım yer almaktadır. bunun nedeni anket uygulaması bu kadarına izin veriyor.
süper ligin 29. haftasında oluşan puan durumuna göre ilk 12 takım yer almaktadır.
gaziantep ve bursaspor teknik direktörleri istifa etmelerine rağmen yazılmaktadır çünkü şuanda takımı yardımcılar yönetmektedir.
Elemancini.
mancini tabiki *
slaven bilic cevabı verilmesi gereken anket. ersun yanal' ın kulübünün şansı, kasımpaşa, galatasaray, beşiktaş, iki gençlerbirliği maçlarındaki hakem hataları ile kazandığı puanlar düşünülürse mücadeleci beşiktaş' ı sahneye çıkartan bilic bu sezonun en başarılı teknik direktörüdür.
tolunay kafkas, daum ve ertuğrul sağlam'ın oy alamadığı listedir.
seçeneklerde en az 18 teknik direktörün olması gereken ankettir.

Edit: Sözlük en fazla 12 seçenek eklemeye izin veriyormuş.
bursaspor gibi bir takımı sikip bıraktığı, batalla'yı takımdan göndermeyi başarıp kendisi de tazminatını da alıp gittiği için tabi ki daum'dur.

(bkz: şampiyon kadronun anasını siktiniz)
slaven bilic'tir efendim.
slaven bilic'in 2.liğe düştüğü ankettir. oy almayanlar tolunay kafkas ve daumdur.

kullanılan oy sayısı: 62
acayip bir anket ama ben tercihimi roberto carlos'tan yana kullandım. Adam yemedi içmedi sivassporu adam etti.
güncel Önemli Başlıklar