bugün

2012 yılının son çeyreğinde yapılması planlanan, uludağ sözlük'teki gizli saklı güzellikleri ortaya çıkarmayı hedeflemiş yarışmadır. evet arkadaşlar juri üyesi annem olacak ve kazanan büyük ödülü, yani 'beni' alacak. başvurular ekim ayında başlıyor ayık olun, ekim ayına kadar güzelleşmenizi ve form tutmanızı istiyorum, bu süreç içerisinde bol bol kitap okuyun ve film izleyin, kültür benim için çok önemlidir, fakir olmanız önemli değil, nasıl olsa zengin olacaksınız.
müraacatların son 20 yılda çekilmiş bir fotoğrafın galeri bölümüne yüklenmesi ile alınacağı yarışmadır.
bu sözlükten sadece karpuz güzeli çıkarcılara kapak olacak yarışmadır. haydi kızlar göreyim sizi.
uludağ sözlük'te hiç güzel kız yok, hepsi kıllı, sakalları var ve tıraş oluyorculara da kapak olacak yarışmadır.
uludağ sözlük kızlarının çoğu cahil, kültürsüz ve yere tüküren, ağzında balgam yuvarlayancılara ise kesin kapak olacak yarışmadır.
görsel buyrun bu benim resmim. umarım beyenirsiniz.
cool adam'ın hediye olarak verileceği yarışmada yüzünü eskitecek yazar kızlarımızın harcanacağı yarışmadır.
uludağ sözlük kızları kezban'dır, hüseyin'dircilere muhtemelen feci kapak olacak yarışmadır. haydi kutaylar.