1. ?.
  başbakan,spor bakanı,spor idarecileri.
  ... geciciereksiyonkaybi
 2. ?.
  çok fazla cevabı olan soru. yalnız benim anlayamadığım bir şey var kaybeden ya da başarısız olan her sporcu verdiği ropörtajda "kendimde değildim ne oldu nasıl oldu anlamadım" diyor. herkesin bahanesi aynı. bir suat kılıç kendinde galiba bizim kafilede. bir umutla hergün sevgi kelebeği gibi toz pembe tablolar çiziyor, millete yalanlar söylüyor "dün alamadık ama bugün kesin" gibi şeyler söylüyor. hakikaten çok ilginç, ne kadar kendinde olmayan sporcu varsa hepsi bizim kafileye doluşmuş.
  ... storyofeye
 3. 0.
  (bkz: olimpiyatlardaki başarısızlığın sorumlusu kim)
  ... mendoza
 4. 1.
  sporcuları sadece ve sadece "kazanmaya" odaklayan zihniyet. spordan zevk almayı keşfettiğimiz anda başarı da beraberinde gelecektir.
  1 ... ragnarok
 5. 2.
  kemal kılıçdaroğluna sordular erzurumda neden yağmur yağmıyor diye o da dediki tabiki akp,havanın suyun bereketi kalmadı

  ee bununda sorumlusu akp dir büyük ihtimalle,çünkü myneti okuyorum geçen gün yorumları,california da görülen ufonun nedenide akp imiş...
  -2 ... pawn
 6. 3.
  (bkz: bunların hepsi amerikanın oyunu)*
  ... mechancs
 7. 4.
  bu işin suçunu da cumhuriyet halk partisi ve kemal kılıçdaroğlu na yüklerlerse pes artık derim.
  ... mo ni fe
 8. 5.
  dünkü hürriyet'de, abbas güçlü'nün kendince bir sebep getirdiği olaydır. ona göre bu başarısızlıkların sebebi, bütün gençlerin spor yapmak yerine dersaneye gitmesidir. kısacası gençlerin ve ailelerin türkiye'de hayatı garantiye alan şeyin spor değil de eğitim olduğunu kabul ettiklerinin göstergesi.
  ... wastedyears
 9. 6.
  ruhsuzluktur.
  ... ankedon
 10. 7.
  sadece madalya ya endekslenen olimpiyat oyununun getirdiği bir sonuçtur ve sorumlusu aç gözlü federasyon başkanlarıdır. sırf başbakan bize daha fazla bütçe ayırsın da bizde daha rahat yolumuzu bulalım düşüncesine sahiptirler. ne spordan anlarlar nede psikolojisinden.
  göbekli, takım elbiseli adamlar siyasette yükselmek için sporu kullandıkları sürece ne alınan madalya madalyadır nede nede kazanılan başarı.
  özet:allah belanızı versin federasyonun ibneleri
  ... selinunte