Advertisement

 1. 1.
  bunda da türk bayrağı eksiktir. bu sene formamızda bayrak var beyler..
  -1 ... ukraynali
 2. 2.
  ön tarafı parçalı, arka kısmının ise yarısı(alt kısmı) parçalı olan formadır. uefa standartları gereği oyuncunun numarası ve adının yazılı olduğu yer tek parça olmak zorundadır. ona rağmen iyi bir iş çıkmıştır ortaya ve güzel bir parçalı forma olmuştur. diğer forma da beyaz olacaktır ki o formanın pek rağbet göreceğini snamıyorum, fazla düz bir forma. ama ama ma kırmızı forma çıktığında galatasaray taraftarı çıldıracak demedi demeyin. forma fiyatı da 119 tl. olacaktır yüksek ihtimalle.

  nike' a da bir iki sitemim var: dün facebook sayfanıza formayı koydunuz ve sağolun türk bayrağının da nerede duracağını öğrenmiş olduk ama galatasaray logosunu hatalı yapmanız bizi çok kızdırdı (formadaki logo doğruydu, avrupa için tasaralandım yazısının üzerindeki logo hatalıydı, g' nin içeri kıvrılan ucu s' nin üzerinde olması gerekirken altındaydı) sonra onu düzelttiniz nurettin bey'* in uyarısıyla. yalnız bence hala hatalı o logo; çünkü galatasaray logosunda s ve g' nin alt kısımları birbirine temas etmez arada boşluk vardır ve o boşlukta beyazdır fakat forma üzerindeki logo sorunsuz olsa da o yazının üzerindeki logo da g ve s harfleri bitişik. bilmiyorum belki de fotoğraf ufak olduğundan öyle görünüyordur gerçi.
  ... meursault samsa
 3. 3.
  Bayrağın normal şartlarda bulunmadığı, bulunduğunda da omuza takıldığı tırışka formadır. nike iyi geçirmiş bu sezon da.
  -2 ... d3xter
 4. 4.
  beyaz olan ve kırmızı iyi türk bayragı omuzda degil bu arada.
  ... kaanct
 5. 5.
  nike forması olmayan eziklerin kıskandığı.
  -1 ... the godfather
 6. 6.
  parçalı olsun benim olsun.
  ... pramateus
 7. 7.
  özellikle parçalıya koyulan bayrak çok zorlama olmuş

  son anda yetişsin diye dikilmiş gibiydi. gerçi normal formalarda yokmuş o durum

  bayrak meselesi daha estetik bi yolla çözülebilirdi.illa yuvarlak kocaman olmasına gerek yok tam ortaya dalgalı bi motif şeklinde yerleştirilebilirdi aslında..
  -1 ... paul sahilleri
 8. 8.
  tuzludur.
  ... tenaciouss666