bugün

2010 yılında düzenlenen şampiyonlar liginin finalinden galibiyetle ayrılan takımdır.

benim için anketspordur.
kasımpaşaspor'un erişeceği ünvan.
(bkz: chelsea fc)
kuşkusuz barcelona'dır.
(bkz: liverpool fc)
bordeux ve unıreayı finalde görmek istediğim uefa organizasyonu..
chelsea alsın artık bekliyorum bu sene.
barcelona yine en büyük favoridir. ancak geçen seneki olağanüstü performanslarının olmadıgını söylemek için güntekin onay olmaya gerek yok. manchester united'la ikisinin şanslarını eşit görüyorum ben. bir de chelsea faktörü var tabi. bu 3ünden bir kıyaslama yapacak olursak ;
1- manu
2 barca
3 chelsea diyesim geldi ve dedim.
chelsea-inter eşleşmesinde galip çıkan takımın şampiyon olması yüksektir.
(bkz: manchester united)
benim gönlümden fenerbahçe geçmektedir. eziklik bize* geçer böylelikle.

ne? fenerbahçe elendi mi?

yok katılamadı zaten abi mi?

yap ma laann. dur ben bi bira açiim aq.
m. united'in ulaşacağı başarıdır.
(bkz: arsenal)
(bkz: darıca gençlerbirliği)
gönülden geçen tabi ki de gunnerstır.

(bkz: arsenal)
göze hoş futbol önemli olsaydı ya arsenal ya da barcelona olurdu, ama sonuç önemli olduğu için chelsea ya da barcelona ağır basıyor.
tanım: 2009-2010 sezonu sonunda turnuvayı kazanacak olan takımdır.
tahmin: red devils
bir italyan-ispanyol finali izlesek şahane olur hani şöyle bir inter & barcelona.
gönülden geçen tabiki inter fakat jose'nin sahaya 7 tane defansif(2'si stoper 2'si bek)oyuncuyla çıkma ısrarı kesinlikle değişmeli ülke savunmuyorsunki arkadaş kaleni savunuyorsun.

işte o yedili;

lucio
materazzi(chivu)
santon
maicon
motta
muntari
cambiasso

edit:19 mart 2010 cuma günü yapılan kura çekimleri sonrasında bir inter & barcelona finali izleme olasılığımız ortadan kalktı, fakat belki bir yarı final neden olmasın?
(bkz: şampiyon bursaspor)*
aşağıda verilen dört takımdan ikisinin final oynayıp birinin şampiyon olma ihtimali tarafımca %99.978401 olarak hesaplanmıştır. takımlar şampiyon olma ihtimallerine göre yanlarında şampiyon olma ihtimalleri çılgın küsüratları verilmeden verilerek sıralanmışlardır.

1- (bkz: barcelona) %32
2- (bkz: Manchester united) %25
3- (bkz: Chelsea) %24
4- (bkz: Arsenal) %19
inter - barcelona turunu geçenin kazanıcağı kupa.
türksel süper lig takımı da değildir.
(bkz: Barcelona)
bayern münih bu futbolla kupayı alırsa yüzyılın balı olur. büyük ihtimalle barcelona-inter eşleşmesinin galibi şampiyon olacaktır.
kaderini mourinho'lu inter'in belirleyeceği şampiyondur. daha doğrusu 2010 senesinin şampiyonlar ligini mourinho'lu inter belirleyecektir.